Ranking 2009

Artyści Ranking 2009 Galerie
komercyjne
Galerie
niekomercyjne
L.p. O artyście Nazwisko Imię Miejsce Punktacja Notowania Punktacja Notowania Punktacja Notowania
1 Michał Szuszkiewicz & Dorota Kozieradzka Grupa artystyczna 54 0 0 0 0 0 0
2 Mierzejewski Jerzy 54 0 0 0 0 0 0
3 Mierzejewski Andrzej 54 0 0 0 0 0 0
4 Mikołajczyk Antoni 54 0 0 0 0 0 0
5 Mikulski Kazimierz 54 0 0 0 0 0 0
6 Kobzdej Aleksander 45 9 1 9 1 0 0
7 Molenda Adam 54 0 0 0 0 0 0
8 Tyszkiewicz Teresa 47 7 1 7 1 0 0
9 Mróz Tomasz 54 0 0 0 0 0 0
10 Usarewicz Roman 48 6 1 6 1 0 0
11 Mucha Eugeniusz 54 0 0 0 0 0 0
12 Czartoryski Konstanty 50 4 1 4 1 0 0
13 Narkiewicz Edward 54 0 0 0 0 0 0
14 Błachnio Henryk 52 2 1 2 1 0 0
15 Neue Bieriemiennost Grupa artystyczna 54 0 0 0 0 0 0
16 Małkowski Eugeniusz 45 9 1 9 1 0 0
17 Brodowska Dorota 53 1 1 1 1 0 0
18 Niespodziewana Małgorzata Malwina 54 0 0 0 0 0 0
19 Czapska Beata 47 7 1 7 1 0 0
20 Nikic Ivo 54 0 0 0 0 0 0
21 Fogtt Andrzej 48 6 1 6 1 0 0
22 Novak-Zempliński Maksymilian 54 0 0 0 0 0 0
23 Pąkowski Wojciech 49 5 1 5 1 0 0
24 Nowacki Andrzej 54 0 0 0 0 0 0
25 Olbiński Rafał 46 8 2 8 2 0 0
26 Nowak Marzena 54 0 0 0 0 0 0
27 Szaybo Rosław 53 1 1 1 1 0 0
28 Warzecha Gregor 47 7 1 7 1 0 0
29 Nowakowski Jacek 54 0 0 0 0 0 0
30 KwieKulik - Przemysław Kwiek Zofia Kulik Grupa artystyczna 48 6 1 6 1 0 0
31 Nowakowski Radosław 54 0 0 0 0 0 0
32 Drozd Grzegorz 51 3 1 3 1 0 0
33 Nowiński Marian 54 0 0 0 0 0 0
34 Rutkiewicz Iwo 53 1 1 1 1 0 0
35 Oberlander Marek 54 0 0 0 0 0 0
36 Nitka Zdzisław 49 5 1 5 1 0 0
37 Obrzydowski Wiesław 54 0 0 0 0 0 0
38 Minciel Eugeniusz 51 3 1 3 1 0 0
39 Oraczewski Krzysztof 54 0 0 0 0 0 0
40 Orlikowska Anna 54 0 0 0 0 0 0
41 Orłowski Franciszek 54 0 0 0 0 0 0
42 Ostrowski Kazimierz 54 0 0 0 0 0 0
43 Kałucki Jerzy 47 7 1 7 1 0 0
44 Owidzka Jolanta 54 0 0 0 0 0 0
45 Pepłoński Andrzej 48 6 1 6 1 0 0
46 Pala Dariusz 54 0 0 0 0 0 0
47 Nowakowski Arkadiusz 49 5 1 5 1 0 0
48 Pałka Witold 54 0 0 0 0 0 0
49 Pałucha Jacek 54 0 0 0 0 0 0
50 Piotrowski Michał 51 3 1 3 1 0 0
51 Pamuła Jan 54 0 0 0 0 0 0
52 Płachecka Paulina 52 2 1 2 1 0 0
53 Panfil Józef 54 0 0 0 0 0 0
54 Paluszkiewicz Julita 53 1 1 1 1 0 0
55 Pastwa Janusz 54 0 0 0 0 0 0
56 Patalita Lucyna 54 0 0 0 0 0 0
57 Pawlik Joanna 54 0 0 0 0 0 0
58 Pawłowski Andrzej 54 0 0 0 0 0 0
59 Pawłowski Marcin 54 0 0 0 0 0 0
60 Jałowiński Dominik 44 10 1 10 1 0 0
61 Augustin Krzysztof 52 2 1 2 1 0 0
62 Pawszak Sławomir 54 0 0 0 0 0 0
63 Szczęsny Marek 53 1 1 1 1 0 0
64 Pello Ewa 54 0 0 0 0 0 0
65 Krynicki Nikifor 45 9 1 9 1 0 0
66 Perszko Jarosław 54 0 0 0 0 0 0
67 Łapiński Tadeusz 51 3 1 3 1 0 0
68 Makowski Tadeusz 47 7 1 7 1 0 0
69 Piekarska-Freudenreich Emilia 54 0 0 0 0 0 0
70 Fliciński Jarosław 46 8 1 8 1 0 0
71 Lewczyński Jerzy 52 2 1 2 1 0 0
72 Czerepok Hubert 51 3 1 3 1 0 0
73 Waliszewski Zygmunt 49 5 1 5 1 0 0
74 Piotrowski Zygmunt 54 0 0 0 0 0 0
75 Reinert Anna 47 7 1 7 1 0 0
76 Musiałowicz Henryk 45 9 2 9 2 0 0
77 Cukier Stanisław 52 2 1 2 1 0 0
78 Pityński Andrzej 54 0 0 0 0 0 0
79 Jakubowicz Rafał 45 9 2 9 2 0 0
80 Rózga Leszek 51 3 2 3 2 0 0
81 Krzysztof Bronisław 53 1 1 1 1 0 0
82 Podlaska Dorota 54 0 0 0 0 0 0
83 Polisiewicz Aleksandra 54 0 0 0 0 0 0
84 Przyjemska Mariola 54 0 0 0 0 0 0
85 Omulecki Igor 51 3 1 3 1 0 0
86 Ptak Bogdan 54 0 0 0 0 0 0
87 Zakrzewski Włodzimierz Jan 46 8 3 8 3 0 0
88 Radziewicz Tomasz 54 0 0 0 0 0 0
89 Partyka Tomasz 53 1 1 1 1 0 0
90 Ratajski Sławomir 54 0 0 0 0 0 0
91 Rodziński Stanisław 54 0 0 0 0 0 0
92 Rogalski Zbigiew 54 0 0 0 0 0 0
93 Rolando Bianka 54 0 0 0 0 0 0
94 Rosołowicz Jerzy 54 0 0 0 0 0 0
95 Różycki Andrzej 54 0 0 0 0 0 0
96 Rumas Robert 54 0 0 0 0 0 0
97 Rybczyński Zbigniew 54 0 0 0 0 0 0
98 Rysiński Andrzej 54 0 0 0 0 0 0
99 Ryszka Adolf 54 0 0 0 0 0 0
100 Matecki Przemysław 47 7 1 7 1 0 0
101 Ryszka Aleksander 54 0 0 0 0 0 0
102 Kaczmarek Krzysztof 48 6 1 6 1 0 0
103 Rytka Zygmunt 54 0 0 0 0 0 0
104 Rząsa Antoni 54 0 0 0 0 0 0
105 Maciejowski Marcin 51 3 1 3 1 0 0
106 Rzepecki Adam 54 0 0 0 0 0 0
107 Zaborowski Michał 53 1 1 1 1 0 0
108 Rzepiński Czesław 48 6 1 6 1 0 0
109 Saciłowski Tomasz 54 0 0 0 0 0 0
110 Niedziółka Natasza 45 9 1 9 1 0 0
111 Sadley Wojciech 54 0 0 0 0 0 0
112 Menderek Paweł 46 8 1 8 1 0 0
113 Sekuła Ryszard 54 0 0 0 0 0 0
114 Mierzejewska Anna 44 10 2 10 2 0 0
115 Sędzia Główny Grupa artystyczna 54 0 0 0 0 0 0
116 Moskwa Magdalena 49 5 1 5 1 0 0
117 Siara Tadeusz Michał 54 0 0 0 0 0 0
118 Żółcińska Izabela 50 4 1 4 1 0 0
119 Kuskowski Kamil 40 14 2 14 2 0 0
120 Simon Jan 54 0 0 0 0 0 0
121 Bańda Basia 48 6 2 6 2 0 0
122 Siudmak Wojciech 54 0 0 0 0 0 0
123 Lejman Dominik 32 22 3 22 3 0 0
124 Sroka Jacek 48 6 1 6 1 0 0
125 Smerek-Bielecka Mirosława 54 0 0 0 0 0 0
126 Schlabs Bronisław 50 4 1 4 1 0 0
127 Smoleński Konrad 54 0 0 0 0 0 0
128 Matuszewski Andrzej 52 2 1 2 1 0 0
129 Sobieraj Edyta 54 0 0 0 0 0 0
130 Sobkowiak Anna 54 0 0 0 0 0 0
131 Sobocki Leszek 54 0 0 0 0 0 0
132 Sokołowska Barbara 54 0 0 0 0 0 0
133 Solisz Marian 54 0 0 0 0 0 0
134 Sołowiej Krzysztof 54 0 0 0 0 0 0
135 Stachańczyk Grzegorz 54 0 0 0 0 0 0
136 Stachyra Michał 54 0 0 0 0 0 0
137 Stanny Janusz 54 0 0 0 0 0 0
138 Starczewski Antoni 54 0 0 0 0 0 0
139 Stawowy-Dombrowska Halina 54 0 0 0 0 0 0
140 Stępiński Maciej 54 0 0 0 0 0 0
141 Stokłosa Łukasz 54 0 0 0 0 0 0
142 Surowiec Łukasz 54 0 0 0 0 0 0
143 Szajna Józef 54 0 0 0 0 0 0
144 Szurek Piotr 45 9 1 9 1 0 0
145 Szancenbach Jan 54 0 0 0 0 0 0
146 Nowak Rafał 46 8 1 8 1 0 0
147 Szczepański Władysław 54 0 0 0 0 0 0
148 Wejman Stanisław 48 6 1 6 1 0 0
149 Szczypiński Mateusz 54 0 0 0 0 0 0
150 Gramatyka Eugeniusz 50 4 1 4 1 0 0
151 Szejnoch Kamila 54 0 0 0 0 0 0
152 Panek Jerzy 32 22 3 22 3 0 0
153 Piotrowicz Jerzy 51 3 1 3 1 0 0
154 Szeszycka Katarzyna 54 0 0 0 0 0 0
155 Zygadlewicz Katarzyna 52 2 1 2 1 0 0
156 Szpringer Włodzimierz 54 0 0 0 0 0 0
157 Sobol-Wejman Anna 42 12 2 12 2 0 0
158 Zwierz-Ciok Krzysztofa 53 1 1 1 1 0 0
159 Szuszkiewicz Michał 54 0 0 0 0 0 0
160 Szwacz Bogusław 54 0 0 0 0 0 0
161 Jarema Maria 37 17 3 17 3 0 0
162 Śmietanka Grupa artystyczna 54 0 0 0 0 0 0
163 Skórczewski Krzysztof 45 9 3 9 3 0 0
164 Świder Michał 54 0 0 0 0 0 0
165 Żuławski Marek 46 8 1 8 1 0 0
166 Świerzy Waldemar 54 0 0 0 0 0 0
167 Waśko Ryszard 44 10 1 10 1 0 0
168 Eidrigevicius Stasys 42 12 2 12 2 0 0
169 Tarabuła Janusz 54 0 0 0 0 0 0
170 Kwiek Paweł 45 9 1 9 1 0 0
171 Chromy Bronisław 50 4 1 4 1 0 0
172 Taranczewski Wacław 54 0 0 0 0 0 0
173 Konieczny Marek 46 8 1 8 1 0 0
174 Późniak Marian 53 1 1 1 1 0 0
175 Tarasewicz Iza 54 0 0 0 0 0 0
176 Targońska Maria 54 0 0 0 0 0 0
177 Kuryluk Ewa 49 5 1 5 1 0 0
178 Tchórzewski Jerzy 54 0 0 0 0 0 0
179 The Krasnals Grupa artystyczna 54 0 0 0 0 0 0
180 Toman Sławomir 54 0 0 0 0 0 0
181 Uklański Piotr 42 12 2 12 2 0 0
182 Tomasik Marta 54 0 0 0 0 0 0
183 Partum Andrzej 47 7 2 7 2 0 0
184 Tomaszewski Henryk Albin 54 0 0 0 0 0 0
185 Tomaszewski Christian 54 0 0 0 0 0 0
186 Tomaszewski Henryk 54 0 0 0 0 0 0
187 Alicja Karska & Aleksandra Went Grupa artystyczna 54 0 0 0 0 0 0
188 Turzeniecka Gosia 54 0 0 0 0 0 0
189 Ambroziak Sylwester 54 0 0 0 0 0 0
190 Twardowski Lech 54 0 0 0 0 0 0
191 Azorro Grupa artystyczna 54 0 0 0 0 0 0
192 Twożywo Grupa artystyczna 54 0 0 0 0 0 0
193 Bednarski Grzegorz 54 0 0 0 0 0 0
194 Tyburski Jerzy 54 0 0 0 0 0 0
195 Bialik Grzegorz 54 0 0 0 0 0 0
196 Tylka Mieszko 54 0 0 0 0 0 0
197 Białecka Beata 54 0 0 0 0 0 0
198 Vasina Dariusz 54 0 0 0 0 0 0
199 Leto Norman 41 13 2 13 2 0 0
200 Potworowski Piotr 53 1 1 1 1 0 0
201 Bielawski Andrzej 54 0 0 0 0 0 0
202 Wachowski Piotr 54 0 0 0 0 0 0
203 Maziarska Jadwiga 51 3 1 3 1 0 0
204 Bielecka Małgorzata 54 0 0 0 0 0 0
205 Walczak Ireneusz 54 0 0 0 0 0 0
206 Bielecki Jerzy 54 0 0 0 0 0 0
207 Waliszewska Aleksandra 54 0 0 0 0 0 0
208 Bieniasz Maciej 54 0 0 0 0 0 0
209 Waniek Henryk 54 0 0 0 0 0 0
210 Blukacz Zbigniew 54 0 0 0 0 0 0
211 Waras Mariusz 54 0 0 0 0 0 0
212 Błoński Aleksander 54 0 0 0 0 0 0
213 Warsztat Formy Filmowej Grupa artystyczna 54 0 0 0 0 0 0
214 Bogacka Agata 54 0 0 0 0 0 0
215 Wasilewski Andrzej 54 0 0 0 0 0 0
216 Borkowski Paweł 54 0 0 0 0 0 0
217 Wawro Marek 54 0 0 0 0 0 0
218 Borowski Tymek 54 0 0 0 0 0 0
219 Węglowski Apoloniusz 54 0 0 0 0 0 0
220 Bruszewski Wojciech 54 0 0 0 0 0 0
221 Wieczorek Stanisław 54 0 0 0 0 0 0
222 Brzechwa Krystyna 54 0 0 0 0 0 0
223 Wielek-Mandrela Małgorzata 54 0 0 0 0 0 0
224 Budka Józef 54 0 0 0 0 0 0
225 Winiecki Wiesław 54 0 0 0 0 0 0
226 Kalinowski Tadeusz 46 8 1 8 1 0 0
227 Bujnowska Aleksanda 54 0 0 0 0 0 0
228 Witkowska Anna 54 0 0 0 0 0 0
229 Kurka Piotr 52 2 1 2 1 0 0
230 Burska Bogna 54 0 0 0 0 0 0
231 Władysław Kaźmierczak Ewa Rybska Grupa artystyczna 54 0 0 0 0 0 0
232 Szwed Monika 53 1 1 1 1 0 0
233 Cebula Zbigniew 54 0 0 0 0 0 0
234 Wolniak Olga 54 0 0 0 0 0 0
235 Chlebek Monika 54 0 0 0 0 0 0
236 Wolski Xawery 54 0 0 0 0 0 0
237 Chmielewski Olgierd 54 0 0 0 0 0 0
238 Woźniak Joanna Tekla 54 0 0 0 0 0 0
239 Chudzicki Michał 54 0 0 0 0 0 0
240 Woźniak Ryszard 54 0 0 0 0 0 0
241 Ciężki Jakub 54 0 0 0 0 0 0
242 Wójcik Julita 54 0 0 0 0 0 0
243 Cisowski Andrzej 54 0 0 0 0 0 0
244 Wyrzykowski Piotr 54 0 0 0 0 0 0
245 Cybińska Krystyna 54 0 0 0 0 0 0
246 Wysocki Piotr 54 0 0 0 0 0 0
247 Czajkowski Sławek 54 0 0 0 0 0 0
248 Yerka Jacek 54 0 0 0 0 0 0
249 Czaplicki Krystian 54 0 0 0 0 0 0
250 Zając Iwona 54 0 0 0 0 0 0
251 Kamoji Koji 42 12 2 12 2 0 0
252 Czycz Dawid 54 0 0 0 0 0 0
253 Zamojski Honza 54 0 0 0 0 0 0
254 Dawidek-Gryglicka Małgorzata 53 1 1 1 1 0 0
255 Ćwiertniewicz Wojciech 54 0 0 0 0 0 0
256 Zarzycka Ewa 54 0 0 0 0 0 0
257 Daniel Krysta 54 0 0 0 0 0 0
258 Zatoka Dariusz 54 0 0 0 0 0 0
259 Dąbrowski Mariusz 54 0 0 0 0 0 0
260 Zawadzka Ewa 54 0 0 0 0 0 0
261 Dłubak Zbigniew 54 0 0 0 0 0 0
262 Zemła Gustaw 54 0 0 0 0 0 0
263 Dłużniewski Andrzej 54 0 0 0 0 0 0
264 Ziółkowski Jakub Julian 54 0 0 0 0 0 0
265 Dobiszewski Tomasz 54 0 0 0 0 0 0
266 Zubala Wojciech 54 0 0 0 0 0 0
267 Dobkowski Jan 54 0 0 0 0 0 0
268 Zwierzchowski Andrzej 54 0 0 0 0 0 0
269 Doroszuk Wojciech 54 0 0 0 0 0 0
270 Żebrowska Alicja 54 0 0 0 0 0 0
271 Dowgiałło Zbigniew 54 0 0 0 0 0 0
272 Żuchnicki Waldemar 54 0 0 0 0 0 0
273 Dowling Mańka 54 0 0 0 0 0 0
274 Drogowski Jarema 54 0 0 0 0 0 0
275 Drożyńska Monika 54 0 0 0 0 0 0
276 Duda Waldemar 54 0 0 0 0 0 0
277 Dudziński Andrzej 54 0 0 0 0 0 0
278 Dunikowski Xawery 54 0 0 0 0 0 0
279 Dyndo Wiktor 54 0 0 0 0 0 0
280 Dyrzyński Jacek 54 0 0 0 0 0 0
281 Dziaczkowski Jan 54 0 0 0 0 0 0
282 Markowski Eugeniusz 43 11 2 11 2 0 0
283 Dziadkiewicz Roman 54 0 0 0 0 0 0
284 Krygier Stefan 45 9 1 9 1 0 0
285 Sobczyk Marek 49 5 2 5 2 0 0
286 Tobis Andrzej 50 4 1 4 1 0 0
287 Dziędziora Jan 54 0 0 0 0 0 0
288 Susid Paweł 51 3 2 3 2 0 0
289 Stanek Zdzisław 51 3 1 3 1 0 0
290 Dziopak Maria 54 0 0 0 0 0 0
291 Rosenstein Erna 38 16 2 16 2 0 0
292 Broll Urszula 52 2 1 2 1 0 0
293 Dzwonik Urszula 54 0 0 0 0 0 0
294 Gieryszewski Ryszard 50 4 1 4 1 0 0
295 Falkowska Barbara 54 0 0 0 0 0 0
296 Stangret Maria 51 3 1 3 1 0 0
297 Fałat Antoni 54 0 0 0 0 0 0
298 Jachtoma Aleksandra 52 2 1 2 1 0 0
299 Fober Jerzy 54 0 0 0 0 0 0
300 Ziółkowski Kacper 53 1 1 1 1 0 0
301 Gaj Jacek 54 0 0 0 0 0 0
302 Gałecka Joanna 54 0 0 0 0 0 0
303 Gielniak Józef 54 0 0 0 0 0 0
304 Gliszczyński Krzysztof 54 0 0 0 0 0 0
305 Bodzianowski Cezary 47 7 1 7 1 0 0
306 Gnatowski Jerzy 54 0 0 0 0 0 0
307 Górecki Ryszard 50 4 1 4 1 0 0
308 Gniazdowska Bogna 54 0 0 0 0 0 0
309 Górecki Wojciech 54 0 0 0 0 0 0
310 Górna Katarzyna 54 0 0 0 0 0 0
311 Grabowski Artur 54 0 0 0 0 0 0
312 Grochocki Jerzy 54 0 0 0 0 0 0
313 Grospierre Nicolas 54 0 0 0 0 0 0
314 Grupa Krakowska Grupa artystyczna 54 0 0 0 0 0 0
315 Grupa Wrocławska Grupa artystyczna 54 0 0 0 0 0 0
316 Gruppa Grupa artystyczna 54 0 0 0 0 0 0
317 Kraupe Janina 39 15 2 15 2 0 0
318 Grzyb-Jarodzka Bożena 54 0 0 0 0 0 0
319 Sienicki Jacek 43 11 2 11 2 0 0
320 Grzywacz Zbylut 50 4 1 4 1 0 0
321 Kowalik Marcin 53 1 1 1 1 0 0
322 Guntner Anna 54 0 0 0 0 0 0
323 Gutowski Mariusz 54 0 0 0 0 0 0
324 Hartwig Edward 54 0 0 0 0 0 0
325 Heliot Pascale 54 0 0 0 0 0 0
326 Janikowski Mieczysław 54 0 0 0 0 0 0
327 Jarnuszkiewicz Jerzy 54 0 0 0 0 0 0
328 Jasielski Przemysław 54 0 0 0 0 0 0
329 Jaworska Danuta 54 0 0 0 0 0 0
330 Umiastowski Andrzej 49 5 1 5 1 0 0
331 Joniak Juliusz 54 0 0 0 0 0 0
332 Marszałek Waldemar J. 50 4 1 4 1 0 0
333 Jurkiewicz Zdzisław 54 0 0 0 0 0 0
334 Skaper Ewa 51 3 1 3 1 0 0
335 Jurkowska-Blaschek Beata 54 0 0 0 0 0 0
336 Waligórska Anna 52 2 1 2 1 0 0
337 Juszkiewicz Ewa 54 0 0 0 0 0 0
338 Dawczak-Dębicki Adam 53 1 1 1 1 0 0
339 Karpowicz Sławomir 54 0 0 0 0 0 0
340 Karpowicz Katarzyna 54 0 0 0 0 0 0
341 Karwat Aleksandra 54 0 0 0 0 0 0
342 Kawalerowicz Marzena 54 0 0 0 0 0 0
343 Kawiorski Jarosław 54 0 0 0 0 0 0
344 Bednarczyk Andrzej 44 10 1 10 1 0 0
345 Kaźmierczak Władysław 54 0 0 0 0 0 0
346 Kruk Mariusz 50 4 1 4 1 0 0
347 Kidawski Piotr 54 0 0 0 0 0 0
348 Brzoska Sławomir 52 2 1 2 1 0 0
349 Kierzkowski Bronisław 54 0 0 0 0 0 0
350 Klaman Grzegorz 54 0 0 0 0 0 0
351 Myjak Adam 49 5 1 5 1 0 0
352 Sempoliński Jacek 51 3 1 3 1 0 0
353 Kmieć Piotr 54 0 0 0 0 0 0
354 Młodożeniec Jan 38 16 3 16 3 0 0
355 Knorowski Janusz 54 0 0 0 0 0 0
356 Rosołek Andrzej 53 1 1 1 1 0 0
357 Kobylarz Szymon 54 0 0 0 0 0 0
358 Kochanek-Zbroja Marta 54 0 0 0 0 0 0
359 Geppert Eugeniusz 46 8 1 8 1 0 0
360 Kokosiński Bartosz 54 0 0 0 0 0 0
361 Okołów Lech 47 7 1 7 1 0 0
362 Koło Klipsa Grupa artystyczna 54 0 0 0 0 0 0
363 Gieraga Andrzej 49 5 1 5 1 0 0
364 Konik Anna 54 0 0 0 0 0 0
365 Sętowski Tomasz 51 3 1 3 1 0 0
366 Kopcewicz Tomasz 54 0 0 0 0 0 0
367 Ziemski Rajmund 37 17 2 17 2 0 0
368 Anto Maria 52 2 1 2 1 0 0
369 Kopik Piotr 54 0 0 0 0 0 0
370 Więcek Magdalena 46 8 1 8 1 0 0
371 Korolczuk Milena 54 0 0 0 0 0 0
372 Paklikowska-Winnicka Wanda 47 7 1 7 1 0 0
373 Korolkiewicz Łukasz 54 0 0 0 0 0 0
374 Bogusz Marian 48 6 1 6 1 0 0
375 Korszun Adam 54 0 0 0 0 0 0
376 Nacht-Samborski Artur 41 13 2 13 2 0 0
377 Kowalewski Paweł 44 10 1 10 1 0 0
378 Korzeniecka Katarzyna 54 0 0 0 0 0 0
379 Grzyb Ryszard 39 15 2 15 2 0 0
380 Kostenko Anna 54 0 0 0 0 0 0
381 Kotkowski Włodzimierz 54 0 0 0 0 0 0
382 Kowalski Grzegorz 54 0 0 0 0 0 0
383 Pawela Laura 50 4 1 4 1 0 0
384 Książek Bogumił 54 0 0 0 0 0 0
385 Rogiński Szymon 51 3 1 3 1 0 0
386 Kulisiewicz Tadeusz 54 0 0 0 0 0 0
387 Cybis Jan 53 1 1 1 1 0 0
388 Kulka Lilla 54 0 0 0 0 0 0
389 Kulka Tomasz 54 0 0 0 0 0 0
390 Kurant Agnieszka 54 0 0 0 0 0 0
391 Kuś Marek 54 0 0 0 0 0 0
392 Kuzyszyn Konrad 54 0 0 0 0 0 0
393 Lachowicz Andrzej 54 0 0 0 0 0 0
394 Jastrzębska Małgorzata 44 10 1 10 1 0 0
395 Lasecki Hugon 54 0 0 0 0 0 0
396 Kasprzyk Mikołaj 45 9 1 9 1 0 0
397 Laszenko Aleksander 54 0 0 0 0 0 0
398 Patrzyk Adam 46 8 1 8 1 0 0
399 Leder Wojciech 54 0 0 0 0 0 0
400 Wagner Jolanta 47 7 1 7 1 0 0
401 Lenica Alfred 54 0 0 0 0 0 0
402 Kokoryn Krzysztof 48 6 1 6 1 0 0
403 Lenica Jan 54 0 0 0 0 0 0
404 Łydżba Jacek 49 5 1 5 1 0 0
405 Lerka Grzegorz 54 0 0 0 0 0 0
406 Kiesner Maja 50 4 1 4 1 0 0
407 Lewandowska Danuta 54 0 0 0 0 0 0
408 Murawska Beata 51 3 1 3 1 0 0
409 Lewandowski Janusz 54 0 0 0 0 0 0
410 Kostrzewa Rafał 52 2 1 2 1 0 0
411 Lipski Roman 54 0 0 0 0 0 0
412 Przybylski Igor 47 7 1 7 1 0 0
413 Swinarska Katarzyna 53 1 1 1 1 0 0
414 Lisek Robert B. 54 0 0 0 0 0 0
415 Dunal Paweł 48 6 1 6 1 0 0
416 Lustyk Bogusław 54 0 0 0 0 0 0
417 Litwa Róża 51 3 1 3 1 0 0
418 Luxus Grupa artystyczna 54 0 0 0 0 0 0
419 Adamek Jakub 53 1 1 1 1 0 0
420 Łazikowski Edward 54 0 0 0 0 0 0
421 Łodziana Tadeusz 54 0 0 0 0 0 0
422 Łucjan Piotr 54 0 0 0 0 0 0
423 Ługowski Ryszard 54 0 0 0 0 0 0
424 Łukasik Mariusz 54 0 0 0 0 0 0
425 Maciuszkiewicz Roman 54 0 0 0 0 0 0
426 Maj Tamara 54 0 0 0 0 0 0
427 Majak Katarzyna 54 0 0 0 0 0 0
428 Majewski Lech 54 0 0 0 0 0 0
429 Makieła Katarzyna 54 0 0 0 0 0 0
430 Malewski Artur 54 0 0 0 0 0 0
431 Mańczyński Krzysztof 54 0 0 0 0 0 0
432 Wiśniewski Anastazy 47 7 1 7 1 0 0
433 Markiewicz Małgorzata 54 0 0 0 0 0 0
434 Marzec Sławomir 54 0 0 0 0 0 0
435 Maszlanko Mirosław 54 0 0 0 0 0 0
436 Maślankiewicz Jacek 54 0 0 0 0 0 0
437 Materka Bartek 54 0 0 0 0 0 0
438 Antoniewicz Mirosław 50 4 1 4 1 0 0
439 Matyszewski Paweł 54 0 0 0 0 0 0
440 Trzybulska Barbara 53 1 1 1 1 0 0
441 Mazurkiewicz Alfons 54 0 0 0 0 0 0
442 Michalak Jan 54 0 0 0 0 0 0
443 Mioduszewski Jan 49 5 1 0 0 5 1
444 Szymankiewicz Małgorzata 50 4 1 0 0 4 1
445 Lewicka Olga 52 2 1 0 0 2 1
446 Berendt Filip 53 1 1 0 0 1 1
447 Skarbek Krzysztof 50 4 2 2 1 2 1
448 Gustowska Izabella 42 12 3 8 2 4 1
449 Pągowska Teresa 21 39 9 32 8 7 1
450 Szlaga Radek 40 14 2 4 1 10 1
451 Markul Angelika 39 15 2 9 1 6 1
452 Czapla Marian 42 12 2 8 1 4 1
453 Ciecierski Tomasz 30 26 4 21 3 5 1
454 Dominik Tadeusz 25 33 4 25 3 8 1
455 Michowska Agata 53 1 1 0 0 1 1
456 Jastrubczak Łukasz 37 17 2 10 1 7 1
457 Kowalski Tomasz 34 20 3 11 2 9 1
458 Grzeszykowska Aneta 46 8 2 4 1 4 1
459 Tatarczyk Tomasz 47 7 2 2 1 5 1
460 Bujnowski Rafał 41 13 4 11 3 2 1
461 Józefowicz Katarzyna 51 3 1 0 0 3 1
462 Huculak Łukasz 42 12 2 10 1 2 1
463 Polska Agnieszka 48 6 2 1 1 5 1
464 Knaflewski Leszek 38 16 3 12 2 4 1
465 Hansen Oskar 47 7 1 0 0 7 1
466 Blum-Kwiatkowski Gerard Jurgen 53 1 1 0 0 1 1
467 Radke Marek 45 9 1 0 0 9 1
468 Ska Aleksandra 50 4 2 1 1 3 1
469 Kowalski Piotr C. 47 7 1 0 0 7 1
470 Kowalska-Owczarek Agnieszka 48 6 1 0 0 6 1
471 Musiał Krzysztof 49 5 1 0 0 5 1
472 Wachowski Przemysław 50 4 1 0 0 4 1
473 Bies Piotr 51 3 1 0 0 3 1
474 Lewczuk Sławomir 52 2 1 0 0 2 1
475 Biskupska Bożena 48 6 1 0 0 6 1
476 Gancarz Ryszard 53 1 1 0 0 1 1
477 Kozakiewicz Jarosław 52 2 1 0 0 2 1
478 Jarodzki Paweł 49 5 1 0 0 5 1
479 Get-Stankiewicz Eugeniusz 33 21 3 15 2 6 1
480 Fijałkowski Stanisław 15 46 8 42 7 4 1
481 Kwiek Przemysław 47 7 2 6 1 1 1
482 Murak Teresa 49 5 2 4 1 1 1
483 Truszkowski Jerzy 49 5 2 3 1 2 1
484 Gostomski Zbigniew 48 6 1 0 0 6 1
485 Sapetto Marek 51 3 1 0 0 3 1
486 Jackowski Krzysztof 53 1 1 0 0 1 1
487 Modzelewski Jarosław 23 36 8 33 7 3 1
488 Kapusta Janusz 52 2 1 0 0 2 1
489 Koeke Justyna 46 8 1 0 0 8 1
490 Nesterowicz Anna 49 5 1 0 0 5 1
491 Ołowska Paulina 50 4 1 0 0 4 1
492 Świeszewski Maciej 47 7 1 0 0 7 1
493 Pustoła Konrad 51 3 1 0 0 3 1
494 Radziszewski Karol 52 2 1 0 0 2 1
495 Cześnik Henryk 45 9 2 6 1 3 1
496 Zieliński Jerzy 50 4 1 0 0 4 1
497 Bałdyga Janusz 53 1 1 0 0 1 1
498 Łazarczyk Wojciech 45 9 2 6 1 3 1
499 Wrońska Maria 52 2 1 0 0 2 1
500 Jabłońska Elżbieta 51 3 1 0 0 3 1
501 Wilczyk Wojciech 53 1 1 0 0 1 1
502 Maleszewski Zbigniew 48 6 1 0 0 6 1
503 Dzienkiewicz Marek 49 5 1 0 0 5 1
504 Podkański Andrzej 50 4 1 0 0 4 1
505 Moryciński Grzegorz 49 5 2 2 1 3 1
506 Janiszewska Anna 52 2 1 0 0 2 1
507 Maśluszczak Franciszek 53 1 1 0 0 1 1
508 Klimek Krzysztof 44 10 1 0 0 10 1
509 Lutyński Piotr 45 9 1 0 0 9 1
510 Pawlak Włodzimierz 38 16 3 11 2 5 1
511 Pyrlik Maria Luiza 46 8 1 0 0 8 1
512 Sosnowska Monika 34 20 4 13 3 7 1
513 Dłużewski Jacek 46 8 2 1 1 7 1
514 Koba Stanisław 48 6 1 0 0 6 1
515 Czwartos Ignacy 44 10 2 5 1 5 1
516 Głogowski Wojciech 53 1 1 0 0 1 1
517 Makowski Zbigniew 35 19 4 13 3 6 1
518 Okińczyc Andrzej 49 5 1 0 0 5 1
519 Waltoś Jacek 50 4 1 0 0 4 1
520 Sztuka Jacek 51 3 1 0 0 3 1
521 Sikorski Mirosław 52 2 1 0 0 2 1
522 Ładnie Grupa artystyczna 53 1 1 0 0 1 1
523 Szpakowski Wacław 46 8 1 0 0 8 1
524 Borowski Włodzimierz 52 2 1 0 0 2 1
525 Bereźnicki Kiejstut 36 18 3 16 2 2 1
526 Rumiak Sławomir 53 1 1 0 0 1 1
527 Kenar Antoni 48 6 1 0 0 6 1
528 Gomulicki Maurycy 45 9 2 4 1 5 1
529 Budny Michał 52 2 1 0 0 2 1
530 Wilkoń Józef 41 13 4 12 3 1 1
531 Terlikowska Elżbieta 44 10 1 0 0 10 1
532 Hałas Józef 45 9 1 0 0 9 1
533 Bednarski Krzysztof 43 11 3 9 2 2 1
534 Aleksiun Jan Jaromir 47 7 1 0 0 7 1
535 Gilewicz Wojciech 48 6 2 5 1 1 1
536 Jagielski Jacek 53 1 1 0 0 1 1
537 Kosałka Jerzy 44 10 2 2 1 8 1
538 Dawicki Oskar 49 5 2 1 1 4 1
539 Stern Jonasz 41 13 2 9 1 4 1
540 Maciejewski Zbysław 48 6 1 0 0 6 1
541 Izdebski Krzysztof 49 5 1 0 0 5 1
542 Żegalski Leszek 46 8 2 4 1 4 1
543 Kołpanowicz Marcin 51 3 1 0 0 3 1
544 Naliwajko Piotr 52 2 1 0 0 2 1
545 Szpyt Janusz 53 1 1 0 0 1 1
546 Sosnowski Kajetan 44 10 2 8 1 2 1
547 Tarkawian Mariusz 51 3 2 2 1 1 1
548 Janin Zuzanna 44 10 1 0 0 10 1
549 Zdunek Karolina 47 7 1 0 0 7 1
550 Kurak Maciej 34 20 3 10 1 10 2
551 Gierowski Stefan 8 85 15 77 13 8 2
552 Pinińska-Bereś Maria 46 8 2 0 0 8 2
553 Maciejuk Robert 40 14 3 5 1 9 2
554 Deskur Marta 35 19 4 8 2 11 2
555 Kozłowski Jarosław 45 9 3 4 1 5 2
556 Bereś Bettina 49 5 2 0 0 5 2
557 Berdyszak Jan 28 29 5 20 3 9 2
558 Sztwiertnia Grzegorz 46 8 2 0 0 8 2
559 Rajkowska Joanna 39 15 3 6 1 9 2
560 Partum Ewa 42 12 2 0 0 12 2
561 Kijewski Marek 34 20 3 7 1 13 2
562 Wollny Zorka 45 9 2 0 0 9 2
563 Smoczyński Mikołaj 40 14 3 2 1 12 2
564 Kobro Katarzyna 45 9 2 0 0 9 2
565 Brzeski Olaf 33 21 3 3 1 18 2
566 Duda-Gracz Jerzy 33 21 4 13 2 8 2
567 Berdyszak Marcin 36 18 3 8 1 10 2
568 Łódź Kaliska Grupa artystyczna 45 9 2 0 0 9 2
569 Chlanda Marek 34 20 4 15 2 5 2
570 Mitoraj Igor 29 28 4 15 2 13 2
571 Starowieyski Franciszek 20 40 7 31 5 9 2
572 Baumgart Anna 44 10 2 0 0 10 2
573 Kozak Tomasz 46 8 2 0 0 8 2
574 Lach-Lachowicz Natalia 18 42 6 25 3 17 3
575 Fangor Wojciech 8 85 12 66 9 19 3
576 Szewczyk Andrzej 36 18 4 7 1 11 3
577 Bąkowski Wojciech 31 25 4 9 1 16 3
578 Tarasin Jan 7 86 15 63 12 23 3
579 Winiarski Ryszard 36 18 3 0 0 18 3
580 Brzozowski Tadeusz 16 45 8 27 5 18 3
581 Sawicka Jadwiga 35 19 4 9 1 10 3
582 Dwurnik Edward 26 32 6 16 2 16 4
583 Krasiński Edward 12 72 10 47 6 25 4
584 Lebenstein Jan 17 44 7 17 3 27 4
585 Sasnal Wilhelm 14 56 10 32 6 24 4
586 Świdziński Jan 39 15 4 0 0 15 4
587 Dróżdż Stanisław 10 75 11 34 6 41 5
588 Żmijewski Artur 27 31 5 0 0 31 5
589 Beksiński Zdzisław 24 35 7 4 2 31 5
590 Hasior Władysław 19 41 6 7 1 34 5
591 Bereś Jerzy 22 38 6 1 1 37 5
592 Warpechowski Zbigiew 23 36 5 0 0 36 5
593 Kuśmirowski Robert 24 35 7 3 1 32 6
594 Wodiczko Krzysztof 19 41 7 7 1 34 6
595 Opałka Roman 6 97 14 50 8 47 6
596 Wróblewski Andrzej 4 109 14 60 8 49 6
597 Strzemiński Władysław 13 58 8 14 2 44 6
598 Althamer Paweł 23 36 7 7 1 29 6
599 Kozyra Katarzyna 18 42 9 8 2 34 7
600 Nowosielski Jerzy 3 125 16 70 9 55 7
601 Stażewski Henryk 5 108 16 61 9 47 7
602 Robakowski Józef 23 36 7 0 0 36 7
603 Kulik Zofia 10 75 10 25 3 50 7
604 Tarasewicz Leon 11 74 15 24 7 50 8
605 Abakanowicz Magdalena 5 108 17 58 9 50 8
606 Libera Zbigniew 9 76 13 24 4 52 9
607 Szapocznikow Alina 5 108 16 43 6 65 10
608 Kantor Tadeusz 2 161 20 76 9 85 11
609 Bałka Mirosław 1 165 25 70 11 95 14