Ranking 2010

Artyści Ranking 2010 Galerie
komercyjne
Galerie
niekomercyjne
L.p. O artyście Nazwisko Imię Miejsce Punktacja Notowania Punktacja Notowania Punktacja Notowania
1 Kowalska-Owczarek Agnieszka 53 0 0 0 0 0 0
2 Kowalski Grzegorz 53 0 0 0 0 0 0
3 Kowalski Tomasz 53 0 0 0 0 0 0
4 Kowalski Piotr C. 53 0 0 0 0 0 0
5 Kruk Mariusz 53 0 0 0 0 0 0
6 Janin Zuzanna 41 12 2 0 0 12 2
7 Książek Bogumił 53 0 0 0 0 0 0
8 Baumgart Anna 45 8 1 0 0 8 1
9 Kulisiewicz Tadeusz 53 0 0 0 0 0 0
10 Mioduszewski Jan 47 6 1 0 0 6 1
11 Kulka Tomasz 53 0 0 0 0 0 0
12 Kozak Tomasz 47 6 2 0 0 6 2
13 Kuryluk Ewa 53 0 0 0 0 0 0
14 Berendt Filip 49 4 1 0 0 4 1
15 Kuś Marek 53 0 0 0 0 0 0
16 Zdunek Karolina 50 3 1 0 0 3 1
17 Kuzyszyn Konrad 53 0 0 0 0 0 0
18 Kwiek Paweł 53 0 0 0 0 0 0
19 Doroszuk Wojciech 52 1 1 0 0 1 1
20 Leder Wojciech 53 0 0 0 0 0 0
21 Lewandowska Danuta 53 0 0 0 0 0 0
22 Lewandowski Janusz 53 0 0 0 0 0 0
23 Lewczuk Sławomir 53 0 0 0 0 0 0
24 Lewczyński Jerzy 53 0 0 0 0 0 0
25 Lewicka Olga 53 0 0 0 0 0 0
26 Lisek Robert B. 53 0 0 0 0 0 0
27 Lustyk Bogusław 53 0 0 0 0 0 0
28 Ładnie Grupa artystyczna 53 0 0 0 0 0 0
29 Łapiński Tadeusz 53 0 0 0 0 0 0
30 Łazikowski Edward 53 0 0 0 0 0 0
31 Łodziana Tadeusz 53 0 0 0 0 0 0
32 Łucjan Piotr 53 0 0 0 0 0 0
33 Łukasik Mariusz 53 0 0 0 0 0 0
34 Maciuszkiewicz Roman 53 0 0 0 0 0 0
35 Maj Tamara 53 0 0 0 0 0 0
36 Majewski Lech 53 0 0 0 0 0 0
37 Makieła Katarzyna 53 0 0 0 0 0 0
38 Makowski Tadeusz 53 0 0 0 0 0 0
39 Maleszewski Zbigniew 53 0 0 0 0 0 0
40 Mańczyński Krzysztof 53 0 0 0 0 0 0
41 Maszlanko Mirosław 53 0 0 0 0 0 0
42 Maślankiewicz Jacek 53 0 0 0 0 0 0
43 Matecki Przemysław 53 0 0 0 0 0 0
44 Materka Bartek 53 0 0 0 0 0 0
45 Matuszewski Andrzej 53 0 0 0 0 0 0
46 Matyszewski Paweł 53 0 0 0 0 0 0
47 Mazurkiewicz Alfons 53 0 0 0 0 0 0
48 Menderek Paweł 53 0 0 0 0 0 0
49 Michalak Jan 53 0 0 0 0 0 0
50 Michał Szuszkiewicz & Dorota Kozieradzka Grupa artystyczna 53 0 0 0 0 0 0
51 Michowska Agata 53 0 0 0 0 0 0
52 Mierzejewski Jerzy 53 0 0 0 0 0 0
53 Mierzejewski Andrzej 53 0 0 0 0 0 0
54 Młodożeniec Jan 53 0 0 0 0 0 0
55 Molenda Adam 53 0 0 0 0 0 0
56 Moryciński Grzegorz 53 0 0 0 0 0 0
57 Mucha Eugeniusz 53 0 0 0 0 0 0
58 Murak Teresa 53 0 0 0 0 0 0
59 Musiał Krzysztof 53 0 0 0 0 0 0
60 Nesterowicz Anna 53 0 0 0 0 0 0
61 Neue Bieriemiennost Grupa artystyczna 53 0 0 0 0 0 0
62 Wodiczko Krzysztof 31 23 4 0 0 23 4
63 Niedziółka Natasza 53 0 0 0 0 0 0
64 Nowacki Andrzej 53 0 0 0 0 0 0
65 Azorro Grupa artystyczna 52 1 1 0 0 1 1
66 Nowak Marzena 53 0 0 0 0 0 0
67 Nowakowski Jacek 53 0 0 0 0 0 0
68 Nowakowski Radosław 53 0 0 0 0 0 0
69 Nowiński Marian 53 0 0 0 0 0 0
70 Obrzydowski Wiesław 53 0 0 0 0 0 0
71 Bereś Bettina 45 8 2 0 0 8 2
72 Okołów Lech 53 0 0 0 0 0 0
73 Wyrzykowski Piotr 50 3 1 0 0 3 1
74 Olbiński Rafał 53 0 0 0 0 0 0
75 Oraczewski Krzysztof 53 0 0 0 0 0 0
76 Orłowski Franciszek 53 0 0 0 0 0 0
77 Borowski Włodzimierz 52 1 1 0 0 1 1
78 Ostrowski Kazimierz 53 0 0 0 0 0 0
79 Pala Dariusz 53 0 0 0 0 0 0
80 Paluszkiewicz Julita 53 0 0 0 0 0 0
81 Pałucha Jacek 53 0 0 0 0 0 0
82 Blum-Kwiatkowski Gerard Jurgen 48 5 1 0 0 5 1
83 Pamuła Jan 53 0 0 0 0 0 0
84 Jarnuszkiewicz Jerzy 52 1 1 0 0 1 1
85 Partum Andrzej 53 0 0 0 0 0 0
86 Pastwa Janusz 53 0 0 0 0 0 0
87 Patalita Lucyna 53 0 0 0 0 0 0
88 Patrzyk Adam 53 0 0 0 0 0 0
89 Pello Ewa 53 0 0 0 0 0 0
90 Pepłoński Andrzej 53 0 0 0 0 0 0
91 Piekarska-Freudenreich Emilia 53 0 0 0 0 0 0
92 Piotrowski Zygmunt 53 0 0 0 0 0 0
93 Winiecki Wiesław 44 9 1 0 0 9 1
94 Piotrowski Michał 53 0 0 0 0 0 0
95 Kotkowski Włodzimierz 47 6 1 0 0 6 1
96 Pityński Andrzej 53 0 0 0 0 0 0
97 Kulka Lilla 49 4 1 0 0 4 1
98 Podkański Andrzej 53 0 0 0 0 0 0
99 Pinińska-Bereś Maria 37 16 3 0 0 16 3
100 Podlaska Dorota 53 0 0 0 0 0 0
101 Rodziński Stanisław 51 2 1 0 0 2 1
102 Polisiewicz Aleksandra 53 0 0 0 0 0 0
103 Potworowski Piotr 53 0 0 0 0 0 0
104 Późniak Marian 53 0 0 0 0 0 0
105 Przyjemska Mariola 53 0 0 0 0 0 0
106 Ptak Bogdan 53 0 0 0 0 0 0
107 Pyrlik Maria Luiza 53 0 0 0 0 0 0
108 Radke Marek 53 0 0 0 0 0 0
109 Lachowicz Andrzej 44 9 1 0 0 9 1
110 Radziewicz Tomasz 53 0 0 0 0 0 0
111 Luxus Grupa artystyczna 47 6 1 0 0 6 1
112 Ratajski Sławomir 53 0 0 0 0 0 0
113 Reinert Anna 53 0 0 0 0 0 0
114 Rogalski Zbigiew 53 0 0 0 0 0 0
115 Rogiński Szymon 53 0 0 0 0 0 0
116 Rolando Bianka 53 0 0 0 0 0 0
117 Rosołek Andrzej 53 0 0 0 0 0 0
118 Rosołowicz Jerzy 53 0 0 0 0 0 0
119 Różycki Andrzej 53 0 0 0 0 0 0
120 Rumas Robert 53 0 0 0 0 0 0
121 Rutkiewicz Iwo 53 0 0 0 0 0 0
122 Rybczyński Zbigniew 53 0 0 0 0 0 0
123 Rysiński Andrzej 53 0 0 0 0 0 0
124 Ryszka Adolf 53 0 0 0 0 0 0
125 Ryszka Aleksander 53 0 0 0 0 0 0
126 Gostomski Zbigniew 34 20 3 0 0 20 3
127 Rytka Zygmunt 53 0 0 0 0 0 0
128 Rząsa Antoni 53 0 0 0 0 0 0
129 Rzepecki Adam 53 0 0 0 0 0 0
130 Sapetto Marek 51 2 1 0 0 2 1
131 Rzepiński Czesław 53 0 0 0 0 0 0
132 Żmijewski Artur 21 39 5 0 0 39 5
133 Lenica Jan 49 4 1 0 0 4 1
134 Sadley Wojciech 53 0 0 0 0 0 0
135 Simon Jan 39 14 2 0 0 14 2
136 Sekuła Ryszard 53 0 0 0 0 0 0
137 Sędzia Główny Grupa artystyczna 53 0 0 0 0 0 0
138 Sętowski Tomasz 53 0 0 0 0 0 0
139 Sikorski Mirosław 53 0 0 0 0 0 0
140 Siudmak Wojciech 53 0 0 0 0 0 0
141 Kapusta Janusz 52 1 1 0 0 1 1
142 Smerek-Bielecka Mirosława 53 0 0 0 0 0 0
143 Sobieraj Edyta 53 0 0 0 0 0 0
144 Sołowiej Krzysztof 53 0 0 0 0 0 0
145 Stachańczyk Grzegorz 53 0 0 0 0 0 0
146 Stachyra Michał 53 0 0 0 0 0 0
147 Stanny Janusz 53 0 0 0 0 0 0
148 Starczewski Antoni 53 0 0 0 0 0 0
149 Stawowy-Dombrowska Halina 53 0 0 0 0 0 0
150 Radziszewski Karol 43 10 1 0 0 10 1
151 Stern Jonasz 53 0 0 0 0 0 0
152 Stępiński Maciej 53 0 0 0 0 0 0
153 Stokłosa Łukasz 53 0 0 0 0 0 0
154 Szajna Józef 53 0 0 0 0 0 0
155 Szczepański Władysław 53 0 0 0 0 0 0
156 Szczęsny Marek 53 0 0 0 0 0 0
157 Szczypiński Mateusz 53 0 0 0 0 0 0
158 Myjak Adam 48 5 1 0 0 5 1
159 Szpakowski Wacław 53 0 0 0 0 0 0
160 Świeszewski Maciej 49 4 1 0 0 4 1
161 Hansen Oskar 40 13 2 0 0 13 2
162 Szpringer Włodzimierz 53 0 0 0 0 0 0
163 Dawicki Oskar 44 9 2 0 0 9 2
164 Kwiek Przemysław 49 4 1 0 0 4 1
165 Sztuka Jacek 53 0 0 0 0 0 0
166 Truszkowski Jerzy 51 2 1 0 0 2 1
167 Szuszkiewicz Michał 53 0 0 0 0 0 0
168 Szwacz Bogusław 53 0 0 0 0 0 0
169 KwieKulik - Przemysław Kwiek Zofia Kulik Grupa artystyczna 50 3 1 0 0 3 1
170 Szymankiewicz Małgorzata 53 0 0 0 0 0 0
171 Szejnoch Kamila 51 2 1 0 0 2 1
172 Śmietanka Grupa artystyczna 53 0 0 0 0 0 0
173 Świder Michał 53 0 0 0 0 0 0
174 Lipski Roman 50 3 1 0 0 3 1
175 Świerzy Waldemar 53 0 0 0 0 0 0
176 Targońska Maria 53 0 0 0 0 0 0
177 Tomaszewski Henryk Albin 53 0 0 0 0 0 0
178 Trzybulska Barbara 53 0 0 0 0 0 0
179 Twożywo Grupa artystyczna 53 0 0 0 0 0 0
180 Tyburski Jerzy 53 0 0 0 0 0 0
181 Tylka Mieszko 53 0 0 0 0 0 0
182 Anto Maria 50 3 1 0 0 3 1
183 Usarewicz Roman 53 0 0 0 0 0 0
184 Alicja Karska & Aleksandra Went Grupa artystyczna 53 0 0 0 0 0 0
185 Vasina Dariusz 53 0 0 0 0 0 0
186 Augustin Krzysztof 53 0 0 0 0 0 0
187 Wachowski Przemysław 53 0 0 0 0 0 0
188 Bałdyga Janusz 53 0 0 0 0 0 0
189 Walczak Ireneusz 53 0 0 0 0 0 0
190 Bialik Grzegorz 53 0 0 0 0 0 0
191 Waligórska Anna 53 0 0 0 0 0 0
192 Bielawski Andrzej 53 0 0 0 0 0 0
193 Waliszewska Aleksandra 53 0 0 0 0 0 0
194 Bielecka Małgorzata 53 0 0 0 0 0 0
195 Waliszewski Zygmunt 53 0 0 0 0 0 0
196 Bielecki Jerzy 53 0 0 0 0 0 0
197 Waltoś Jacek 53 0 0 0 0 0 0
198 Bieniasz Maciej 53 0 0 0 0 0 0
199 Waras Mariusz 53 0 0 0 0 0 0
200 Bies Piotr 53 0 0 0 0 0 0
201 Warsztat Formy Filmowej Grupa artystyczna 53 0 0 0 0 0 0
202 Biskupska Bożena 53 0 0 0 0 0 0
203 Warzecha Gregor 53 0 0 0 0 0 0
204 Blukacz Zbigniew 53 0 0 0 0 0 0
205 Wasilewski Andrzej 53 0 0 0 0 0 0
206 Klimek Krzysztof 45 8 1 0 0 8 1
207 Błoński Aleksander 53 0 0 0 0 0 0
208 Waśko Ryszard 53 0 0 0 0 0 0
209 Pawłowski Marcin 46 7 1 0 0 7 1
210 Bogusz Marian 53 0 0 0 0 0 0
211 Wawro Marek 53 0 0 0 0 0 0
212 Lutyński Piotr 47 6 1 0 0 6 1
213 Borowski Tymek 53 0 0 0 0 0 0
214 Węglowski Apoloniusz 53 0 0 0 0 0 0
215 Brodowska Dorota 53 0 0 0 0 0 0
216 Wieczorek Stanisław 53 0 0 0 0 0 0
217 Toman Sławomir 49 4 1 0 0 4 1
218 Broll Urszula 53 0 0 0 0 0 0
219 Wilczyk Wojciech 53 0 0 0 0 0 0
220 Głogowski Wojciech 50 3 1 0 0 3 1
221 Budka Józef 53 0 0 0 0 0 0
222 Wiśniewski Anastazy 53 0 0 0 0 0 0
223 Dłużewski Jacek 51 2 1 0 0 2 1
224 Burska Bogna 53 0 0 0 0 0 0
225 Władysław Kaźmierczak Ewa Rybska Grupa artystyczna 53 0 0 0 0 0 0
226 Cebula Zbigniew 53 0 0 0 0 0 0
227 Wollny Zorka 53 0 0 0 0 0 0
228 Chmielewski Olgierd 53 0 0 0 0 0 0
229 Wrońska Maria 53 0 0 0 0 0 0
230 Chromy Bronisław 53 0 0 0 0 0 0
231 Yerka Jacek 53 0 0 0 0 0 0
232 Ciężki Jakub 53 0 0 0 0 0 0
233 Zając Iwona 53 0 0 0 0 0 0
234 Zemła Gustaw 49 4 1 0 0 4 1
235 Cisowski Andrzej 53 0 0 0 0 0 0
236 Zamojski Honza 53 0 0 0 0 0 0
237 Cybińska Krystyna 53 0 0 0 0 0 0
238 Zarzycka Ewa 53 0 0 0 0 0 0
239 Szancenbach Jan 52 1 1 0 0 1 1
240 Czajkowski Sławek 53 0 0 0 0 0 0
241 Zawadzka Ewa 53 0 0 0 0 0 0
242 Czapska Beata 53 0 0 0 0 0 0
243 Ziółkowski Kacper 53 0 0 0 0 0 0
244 Jastrubczak Łukasz 47 6 1 0 0 6 1
245 Czartoryski Konstanty 53 0 0 0 0 0 0
246 Zwierz-Ciok Krzysztofa 53 0 0 0 0 0 0
247 Ćwiertniewicz Wojciech 53 0 0 0 0 0 0
248 Zwierzchowski Andrzej 53 0 0 0 0 0 0
249 Polska Agnieszka 49 4 2 0 0 4 2
250 Daniel Krysta 53 0 0 0 0 0 0
251 Zygadlewicz Katarzyna 53 0 0 0 0 0 0
252 Dawczak-Dębicki Adam 53 0 0 0 0 0 0
253 Żuchnicki Waldemar 53 0 0 0 0 0 0
254 Dawidek-Gryglicka Małgorzata 53 0 0 0 0 0 0
255 Żuławski Marek 53 0 0 0 0 0 0
256 Dąbrowski Mariusz 53 0 0 0 0 0 0
257 Dłubak Zbigniew 53 0 0 0 0 0 0
258 Dowgiałło Zbigniew 53 0 0 0 0 0 0
259 Dowling Mańka 53 0 0 0 0 0 0
260 Heliot Pascale 43 10 1 0 0 10 1
261 Smoleński Konrad 46 7 1 0 0 7 1
262 Drogowski Jarema 53 0 0 0 0 0 0
263 Białecka Beata 44 9 1 0 0 9 1
264 Kobylarz Szymon 48 5 1 0 0 5 1
265 Drozd Grzegorz 53 0 0 0 0 0 0
266 Dobiszewski Tomasz 46 7 1 0 0 7 1
267 Kurant Agnieszka 49 4 1 0 0 4 1
268 Drożyńska Monika 53 0 0 0 0 0 0
269 Szlaga Radek 47 6 1 0 0 6 1
270 Duda Waldemar 53 0 0 0 0 0 0
271 Skarbek Krzysztof 48 5 1 0 0 5 1
272 Dudziński Andrzej 53 0 0 0 0 0 0
273 Gilewicz Wojciech 51 2 1 0 0 2 1
274 Dyrzyński Jacek 53 0 0 0 0 0 0
275 Dziadkiewicz Roman 53 0 0 0 0 0 0
276 Kijewski Marek 51 2 1 0 0 2 1
277 Dzienkiewicz Marek 53 0 0 0 0 0 0
278 Dziędziora Jan 53 0 0 0 0 0 0
279 Dziopak Maria 53 0 0 0 0 0 0
280 Eidrigevicius Stasys 53 0 0 0 0 0 0
281 Falkowska Barbara 53 0 0 0 0 0 0
282 Fliciński Jarosław 53 0 0 0 0 0 0
283 Markul Angelika 49 4 1 0 0 4 1
284 Fober Jerzy 53 0 0 0 0 0 0
285 Fogtt Andrzej 53 0 0 0 0 0 0
286 Mikulski Kazimierz 49 4 1 0 0 4 1
287 Gałecka Joanna 53 0 0 0 0 0 0
288 Mitoraj Igor 46 7 2 0 0 7 2
289 Gancarz Ryszard 53 0 0 0 0 0 0
290 Geppert Eugeniusz 53 0 0 0 0 0 0
291 Gielniak Józef 53 0 0 0 0 0 0
292 Gieraga Andrzej 53 0 0 0 0 0 0
293 Gieryszewski Ryszard 53 0 0 0 0 0 0
294 Gliszczyński Krzysztof 53 0 0 0 0 0 0
295 Gnatowski Jerzy 53 0 0 0 0 0 0
296 Gomulicki Maurycy 53 0 0 0 0 0 0
297 Górecki Wojciech 53 0 0 0 0 0 0
298 Górecki Ryszard 53 0 0 0 0 0 0
299 Górna Katarzyna 53 0 0 0 0 0 0
300 Grabowski Artur 53 0 0 0 0 0 0
301 Gramatyka Eugeniusz 53 0 0 0 0 0 0
302 Grochocki Jerzy 53 0 0 0 0 0 0
303 Grospierre Nicolas 53 0 0 0 0 0 0
304 Grupa Krakowska Grupa artystyczna 53 0 0 0 0 0 0
305 Grupa Wrocławska Grupa artystyczna 53 0 0 0 0 0 0
306 Hałas Józef 43 10 1 0 0 10 1
307 Gruppa Grupa artystyczna 53 0 0 0 0 0 0
308 Terlikowska Elżbieta 49 4 1 0 0 4 1
309 Grzeszykowska Aneta 53 0 0 0 0 0 0
310 Twardowski Lech 50 3 1 0 0 3 1
311 Grzyb-Jarodzka Bożena 53 0 0 0 0 0 0
312 Grzywacz Zbylut 53 0 0 0 0 0 0
313 Hartwig Edward 53 0 0 0 0 0 0
314 Huculak Łukasz 53 0 0 0 0 0 0
315 Jachtoma Aleksandra 53 0 0 0 0 0 0
316 Bereś Jerzy 23 37 5 0 0 37 5
317 Jackowski Krzysztof 53 0 0 0 0 0 0
318 Jagielski Jacek 53 0 0 0 0 0 0
319 Jałowiński Dominik 53 0 0 0 0 0 0
320 Janiszewska Anna 53 0 0 0 0 0 0
321 Rajkowska Joanna 36 17 3 0 0 17 3
322 Jarodzki Paweł 53 0 0 0 0 0 0
323 Berdyszak Marcin 46 7 2 0 0 7 2
324 Orlikowska Anna 52 1 1 0 0 1 1
325 Jasielski Przemysław 53 0 0 0 0 0 0
326 Józefowicz Katarzyna 53 0 0 0 0 0 0
327 Łódź Kaliska Grupa artystyczna 48 5 2 0 0 5 2
328 Jurkiewicz Zdzisław 53 0 0 0 0 0 0
329 Świdziński Jan 51 2 1 0 0 2 1
330 Jurkowska-Blaschek Beata 53 0 0 0 0 0 0
331 Kaczmarek Krzysztof 53 0 0 0 0 0 0
332 Kałucki Jerzy 53 0 0 0 0 0 0
333 Karpowicz Sławomir 53 0 0 0 0 0 0
334 Karpowicz Katarzyna 53 0 0 0 0 0 0
335 Karwat Aleksandra 53 0 0 0 0 0 0
336 Wachowski Piotr 51 2 1 0 0 2 1
337 Kawalerowicz Marzena 53 0 0 0 0 0 0
338 Bańda Basia 42 11 4 0 0 11 4
339 Kawiorski Jarosław 53 0 0 0 0 0 0
340 Kaźmierczak Władysław 53 0 0 0 0 0 0
341 Kenar Antoni 53 0 0 0 0 0 0
342 Kidawski Piotr 53 0 0 0 0 0 0
343 Kierzkowski Bronisław 53 0 0 0 0 0 0
344 Kiesner Maja 53 0 0 0 0 0 0
345 Klaman Grzegorz 53 0 0 0 0 0 0
346 Kmieć Piotr 53 0 0 0 0 0 0
347 Izdebski Krzysztof 47 6 1 0 0 6 1
348 Koba Stanisław 53 0 0 0 0 0 0
349 Wójcik Julita 51 2 1 0 0 2 1
350 Koeke Justyna 53 0 0 0 0 0 0
351 Naliwajko Piotr 49 4 1 0 0 4 1
352 Czerepok Hubert 52 1 1 0 0 1 1
353 Kokosiński Bartosz 53 0 0 0 0 0 0
354 Szpyt Janusz 50 3 1 0 0 3 1
355 Koło Klipsa Grupa artystyczna 53 0 0 0 0 0 0
356 Kołpanowicz Marcin 51 2 1 0 0 2 1
357 Konieczny Marek 53 0 0 0 0 0 0
358 Novak-Zempliński Maksymilian 52 1 1 0 0 1 1
359 Kopik Piotr 53 0 0 0 0 0 0
360 Korolczuk Milena 53 0 0 0 0 0 0
361 Korzeniecka Katarzyna 53 0 0 0 0 0 0
362 Kosałka Jerzy 53 0 0 0 0 0 0
363 Kostenko Anna 53 0 0 0 0 0 0
364 Kowalik Marcin 53 0 0 0 0 0 0
365 Niespodziewana Małgorzata Malwina 47 6 1 6 1 0 0
366 Dzwonik Urszula 49 4 1 4 1 0 0
367 Jaworska Danuta 50 3 1 3 1 0 0
368 Siara Tadeusz Michał 51 2 1 2 1 0 0
369 Lerka Grzegorz 52 1 1 1 1 0 0
370 Żebrowska Alicja 34 20 4 4 1 16 3
371 Kobzdej Aleksander 44 9 1 9 1 0 0
372 Kurak Maciej 47 6 2 4 1 2 1
373 Tyszkiewicz Teresa 47 6 1 6 1 0 0
374 Oberlander Marek 48 5 1 5 1 0 0
375 Lenica Alfred 49 4 1 4 1 0 0
376 Mikołajczyk Antoni 50 3 1 3 1 0 0
377 Błachnio Henryk 51 2 1 2 1 0 0
378 Małkowski Eugeniusz 45 8 1 8 1 0 0
379 Owidzka Jolanta 46 7 1 7 1 0 0
380 Perszko Jarosław 47 6 1 6 1 0 0
381 Pąkowski Wojciech 48 5 1 5 1 0 0
382 Ambroziak Sylwester 49 4 1 4 1 0 0
383 Lach-Lachowicz Natalia 32 22 4 10 1 12 3
384 Szaybo Rosław 51 2 1 2 1 0 0
385 Aleksiun Jan Jaromir 41 12 2 6 1 6 1
386 Solisz Marian 52 1 1 1 1 0 0
387 Nitka Zdzisław 48 5 1 5 1 0 0
388 Minciel Eugeniusz 49 4 1 4 1 0 0
389 Nowakowski Arkadiusz 47 6 1 6 1 0 0
390 Gutowski Mariusz 48 5 1 5 1 0 0
391 Płachecka Paulina 49 4 1 4 1 0 0
392 Juszkiewicz Ewa 43 10 1 10 1 0 0
393 Sobkowiak Anna 50 3 1 3 1 0 0
394 Witkowska Anna 44 9 1 9 1 0 0
395 Woźniak Joanna Tekla 51 2 1 2 1 0 0
396 Dyndo Wiktor 45 8 1 8 1 0 0
397 Zatoka Dariusz 52 1 1 1 1 0 0
398 Wielek-Mandrela Małgorzata 46 7 1 7 1 0 0
399 Szwed Monika 47 6 1 6 1 0 0
400 Czapla Marian 43 10 2 6 1 4 1
401 Tomasik Marta 48 5 1 5 1 0 0
402 Krynicki Nikifor 43 10 1 10 1 0 0
403 Bujnowska Aleksanda 49 4 1 4 1 0 0
404 Nacht-Samborski Artur 49 4 1 4 1 0 0
405 Brzechwa Krystyna 52 1 1 1 1 0 0
406 Nikic Ivo 50 3 1 3 1 0 0
407 Cukier Stanisław 51 2 1 2 1 0 0
408 Dziaczkowski Jan 51 2 1 2 1 0 0
409 Krzysztof Bronisław 52 1 1 1 1 0 0
410 Kopcewicz Tomasz 52 1 1 1 1 0 0
411 Tomaszewski Christian 43 10 1 10 1 0 0
412 Maciejuk Robert 31 23 3 8 1 15 2
413 Markiewicz Małgorzata 49 4 1 4 1 0 0
414 Omulecki Igor 50 3 1 3 1 0 0
415 Partyka Tomasz 51 2 1 2 1 0 0
416 Saciłowski Tomasz 52 1 1 1 1 0 0
417 Sienicki Jacek 45 8 1 8 1 0 0
418 Smoczyński Mikołaj 44 9 1 9 1 0 0
419 Zaborowski Michał 48 5 1 5 1 0 0
420 Ołowska Paulina 42 11 2 4 1 7 1
421 Pałka Witold 46 7 1 7 1 0 0
422 Jabłońska Elżbieta 33 21 4 7 1 14 3
423 Cybis Jan 42 11 2 3 1 8 1
424 Wolski Xawery 47 6 1 6 1 0 0
425 Sokołowska Barbara 49 4 1 4 1 0 0
426 Pawłowski Andrzej 45 8 1 8 1 0 0
427 Żółcińska Izabela 50 3 1 3 1 0 0
428 Turzeniecka Gosia 51 2 1 2 1 0 0
429 Knaflewski Leszek 47 6 1 6 1 0 0
430 Tatarczyk Tomasz 49 4 2 1 1 3 1
431 Moskwa Magdalena 44 9 2 1 1 8 1
432 Pustoła Konrad 48 5 1 5 1 0 0
433 Jakubowicz Rafał 50 3 1 3 1 0 0
434 Ska Aleksandra 51 2 1 2 1 0 0
435 Piotrowicz Jerzy 44 9 1 9 1 0 0
436 Nowak Rafał 45 8 1 8 1 0 0
437 Gaj Jacek 48 5 1 5 1 0 0
438 Kozakiewicz Jarosław 44 9 1 9 1 0 0
439 Okińczyc Andrzej 50 3 1 3 1 0 0
440 Szurek Piotr 51 2 1 2 1 0 0
441 Bednarski Grzegorz 52 1 1 1 1 0 0
442 Marzec Sławomir 47 6 1 6 1 0 0
443 Ługowski Ryszard 48 5 1 5 1 0 0
444 Zubala Wojciech 49 4 1 4 1 0 0
445 Knorowski Janusz 50 3 1 3 1 0 0
446 Wysocki Piotr 51 2 1 2 1 0 0
447 Sosnowska Monika 27 31 5 7 1 24 4
448 Bujnowski Rafał 39 14 4 4 1 10 3
449 Zieliński Jerzy 44 9 1 9 1 0 0
450 Janikowski Mieczysław 49 4 1 4 1 0 0
451 Maziarska Jadwiga 47 6 1 6 1 0 0
452 Korolkiewicz Łukasz 51 2 1 2 1 0 0
453 Tarabuła Janusz 50 3 1 3 1 0 0
454 Bodzianowski Cezary 35 19 3 5 1 14 2
455 Sosnowski Kajetan 52 1 1 1 1 0 0
456 Czycz Dawid 51 2 1 2 1 0 0
457 Surowiec Łukasz 50 3 1 3 1 0 0
458 Chlebek Monika 52 1 1 1 1 0 0
459 The Krasnals Grupa artystyczna 51 2 1 2 1 0 0
460 Chudzicki Michał 52 1 1 1 1 0 0
461 Kalinowski Tadeusz 49 4 1 4 1 0 0
462 Kurka Piotr 50 3 1 3 1 0 0
463 Majak Katarzyna 52 1 1 1 1 0 0
464 Malewski Artur 48 5 2 1 1 4 1
465 Kozłowski Jarosław 46 7 3 2 1 5 2
466 Joniak Juliusz 46 7 2 6 1 1 1
467 Sobocki Leszek 48 5 1 5 1 0 0
468 Maśluszczak Franciszek 49 4 1 4 1 0 0
469 Waniek Henryk 50 3 1 3 1 0 0
470 Panfil Józef 51 2 1 2 1 0 0
471 Tarasewicz Iza 52 1 1 1 1 0 0
472 Wolniak Olga 50 3 1 3 1 0 0
473 Tobis Andrzej 49 4 1 4 1 0 0
474 Borkowski Paweł 51 2 1 2 1 0 0
475 Taranczewski Wacław 51 2 1 2 1 0 0
476 Kochanek-Zbroja Marta 52 1 1 1 1 0 0
477 Stanek Zdzisław 52 1 1 1 1 0 0
478 Czwartos Ignacy 47 6 2 1 1 5 1
479 Rosenstein Erna 45 8 1 8 1 0 0
480 Krygier Stefan 46 7 1 7 1 0 0
481 Narkiewicz Edward 47 6 1 6 1 0 0
482 Beksiński Zdzisław 22 38 6 10 1 28 5
483 Stangret Maria 49 4 2 2 1 2 1
484 Hasior Władysław 22 38 7 8 1 30 6
485 Brzeski Olaf 34 20 3 10 1 10 2
486 Mróz Tomasz 44 9 1 9 1 0 0
487 Rumiak Sławomir 45 8 1 8 1 0 0
488 Pawszak Sławomir 46 7 1 7 1 0 0
489 Budny Michał 47 6 1 6 1 0 0
490 Pawlik Joanna 51 2 1 2 1 0 0
491 Sawicka Jadwiga 39 14 3 7 1 7 2
492 Czaplicki Krystian 52 1 1 1 1 0 0
493 Uklański Piotr 41 12 2 4 1 8 1
494 Guntner Anna 45 8 1 8 1 0 0
495 Dobkowski Jan 47 6 1 6 1 0 0
496 Lasecki Hugon 48 5 1 5 1 0 0
497 Cześnik Henryk 49 4 1 4 1 0 0
498 Skaper Ewa 50 3 1 3 1 0 0
499 Marszałek Waldemar J. 51 2 1 2 1 0 0
500 Umiastowski Andrzej 52 1 1 1 1 0 0
501 Tarkawian Mariusz 50 3 2 2 1 1 1
502 Bednarczyk Andrzej 43 10 1 10 1 0 0
503 Tomaszewski Henryk 43 10 3 2 1 8 2
504 Łazarczyk Wojciech 46 7 1 7 1 0 0
505 Dłużniewski Andrzej 50 3 1 3 1 0 0
506 Brzoska Sławomir 48 5 1 5 1 0 0
507 Bednarski Krzysztof 52 1 1 1 1 0 0
508 Dunikowski Xawery 52 1 1 1 1 0 0
509 Fałat Antoni 46 7 1 7 1 0 0
510 Laszenko Aleksander 49 4 1 4 1 0 0
511 Swinarska Katarzyna 50 3 1 3 1 0 0
512 Szeszycka Katarzyna 51 2 1 2 1 0 0
513 Ziemski Rajmund 47 6 1 6 1 0 0
514 Bogacka Agata 48 5 1 5 1 0 0
515 Paklikowska-Winnicka Wanda 51 2 1 2 1 0 0
516 Kowalewski Paweł 44 9 1 9 1 0 0
517 Pawela Laura 44 9 2 8 1 1 1
518 Grzyb Ryszard 46 7 1 7 1 0 0
519 Libera Zbigniew 13 53 11 6 1 47 10
520 Woźniak Ryszard 48 5 2 4 1 1 1
521 Althamer Paweł 10 61 10 9 1 52 9
522 Robakowski Józef 14 52 8 1 1 51 7
523 Kasprzyk Mikołaj 43 10 1 10 1 0 0
524 Jarema Maria 36 17 2 10 1 7 1
525 Jastrzębska Małgorzata 44 9 1 9 1 0 0
526 Łydżba Jacek 45 8 1 8 1 0 0
527 Sztwiertnia Grzegorz 29 25 3 10 1 15 2
528 Kokoryn Krzysztof 46 7 1 7 1 0 0
529 Przybylski Igor 45 8 1 8 1 0 0
530 Kostrzewa Rafał 47 6 1 6 1 0 0
531 Dunal Paweł 47 6 1 6 1 0 0
532 Murawska Beata 48 5 1 5 1 0 0
533 Adamek Jakub 52 1 1 1 1 0 0
534 Korszun Adam 50 3 1 3 1 0 0
535 Wagner Jolanta 51 2 1 2 1 0 0
536 Gniazdowska Bogna 52 1 1 1 1 0 0
537 Maciejewski Zbysław 38 15 2 6 1 9 1
538 Bruszewski Wojciech 50 3 1 3 1 0 0
539 Partum Ewa 41 12 2 2 1 10 1
540 Antoniewicz Mirosław 45 8 1 8 1 0 0
541 Musiałowicz Henryk 30 24 3 15 2 9 1
542 Mierzejewska Anna 45 8 2 8 2 0 0
543 Gustowska Izabella 34 20 3 12 2 8 1
544 Sobczyk Marek 36 17 2 17 2 0 0
545 Bąkowski Wojciech 19 42 7 13 2 29 5
546 Rózga Leszek 41 12 2 12 2 0 0
547 Deskur Marta 41 12 2 12 2 0 0
548 Zakrzewski Włodzimierz Jan 42 11 2 11 2 0 0
549 Kozyra Katarzyna 14 52 9 7 2 45 7
550 Sempoliński Jacek 39 14 2 14 2 0 0
551 Wejman Stanisław 37 16 2 16 2 0 0
552 Makowski Zbigniew 45 8 2 8 2 0 0
553 Strzemiński Władysław 13 53 7 14 2 39 5
554 Konik Anna 44 9 2 9 2 0 0
555 Schlabs Bronisław 43 10 2 10 2 0 0
556 Kuskowski Kamil 38 15 3 11 2 4 1
557 Markowski Eugeniusz 30 24 3 14 2 10 1
558 Get-Stankiewicz Eugeniusz 31 23 3 18 2 5 1
559 Sobol-Wejman Anna 36 17 2 17 2 0 0
560 Litwa Róża 47 6 2 6 2 0 0
561 Kuśmirowski Robert 29 25 4 10 2 15 2
562 Leto Norman 32 22 4 9 2 13 2
563 Chlanda Marek 31 23 4 15 2 8 2
564 Szewczyk Andrzej 45 8 3 7 2 1 1
565 Bereźnicki Kiejstut 36 17 2 17 2 0 0
566 Pawlak Włodzimierz 39 14 2 14 2 0 0
567 Ziółkowski Jakub Julian 29 25 4 13 2 12 2
568 Kraupe Janina 44 9 2 9 2 0 0
569 Kobro Katarzyna 22 38 6 17 2 21 4
570 Brzozowski Tadeusz 31 23 5 12 2 11 3
571 Tchórzewski Jerzy 46 7 2 7 2 0 0
572 Więcek Magdalena 49 4 2 4 2 0 0
573 Kamoji Koji 33 21 3 15 2 6 1
574 Warpechowski Zbigiew 22 38 8 6 2 32 6
575 Kulik Zofia 16 47 8 15 2 32 6
576 Żegalski Leszek 44 9 3 4 2 5 1
577 Pągowska Teresa 26 32 4 24 3 8 1
578 Lejman Dominik 34 20 4 17 3 3 1
579 Sasnal Wilhelm 15 48 9 20 3 28 6
580 Panek Jerzy 30 24 4 19 3 5 1
581 Susid Paweł 41 12 3 12 3 0 0
582 Maciejowski Marcin 36 17 7 9 3 8 4
583 Lebenstein Jan 29 25 3 25 3 0 0
584 Dwurnik Edward 31 23 5 9 3 14 2
585 Winiarski Ryszard 37 16 5 10 3 6 2
586 Duda-Gracz Jerzy 25 33 5 20 3 13 2
587 Wilkoń Józef 35 19 4 17 3 2 1
588 Dróżdż Stanisław 24 35 6 20 3 15 3
589 Berdyszak Jan 20 40 6 28 4 12 2
590 Sroka Jacek 36 17 4 17 4 0 0
591 Dominik Tadeusz 29 25 4 25 4 0 0
592 Starowieyski Franciszek 29 25 5 23 4 2 1
593 Krasiński Edward 10 61 9 30 5 31 4
594 Skórczewski Krzysztof 28 26 5 26 5 0 0
595 Fijałkowski Stanisław 12 56 8 43 5 13 3
596 Fangor Wojciech 11 59 9 38 5 21 4
597 Tarasewicz Leon 10 61 10 39 6 22 4
598 Ciecierski Tomasz 18 43 9 32 6 11 3
599 Gierowski Stefan 9 70 11 38 6 32 5
600 Abakanowicz Magdalena 7 89 14 49 6 40 8
601 Opałka Roman 6 93 13 46 7 47 6
602 Szapocznikow Alina 4 99 14 53 7 46 7
603 Wróblewski Andrzej 6 93 11 60 7 33 4
604 Stażewski Henryk 5 96 15 51 8 45 7
605 Modzelewski Jarosław 17 46 11 39 8 7 3
606 Bałka Mirosław 1 179 24 66 9 113 15
607 Kantor Tadeusz 3 132 17 61 9 71 8
608 Nowosielski Jerzy 2 165 23 63 10 102 13
609 Tarasin Jan 8 82 15 54 11 28 4