Ranking 2010

Artyści Ranking 2010 Galerie
komercyjne
Galerie
niekomercyjne
L.p. O artyście Nazwisko Imię Miejsce Punktacja Notowania Punktacja Notowania Punktacja Notowania
1 Kowalska-Owczarek Agnieszka 53 0 0 0 0 0 0
2 Kowalski Grzegorz 53 0 0 0 0 0 0
3 Kowalski Tomasz 53 0 0 0 0 0 0
4 Kowalski Piotr C. 53 0 0 0 0 0 0
5 Kruk Mariusz 53 0 0 0 0 0 0
6 Książek Bogumił 53 0 0 0 0 0 0
7 Kulisiewicz Tadeusz 53 0 0 0 0 0 0
8 Kulka Tomasz 53 0 0 0 0 0 0
9 Kuryluk Ewa 53 0 0 0 0 0 0
10 Kuś Marek 53 0 0 0 0 0 0
11 Kuzyszyn Konrad 53 0 0 0 0 0 0
12 Kwiek Paweł 53 0 0 0 0 0 0
13 Leder Wojciech 53 0 0 0 0 0 0
14 Lewandowska Danuta 53 0 0 0 0 0 0
15 Lewandowski Janusz 53 0 0 0 0 0 0
16 Lewczuk Sławomir 53 0 0 0 0 0 0
17 Lewczyński Jerzy 53 0 0 0 0 0 0
18 Lewicka Olga 53 0 0 0 0 0 0
19 Lisek Robert B. 53 0 0 0 0 0 0
20 Lustyk Bogusław 53 0 0 0 0 0 0
21 Ładnie Grupa artystyczna 53 0 0 0 0 0 0
22 Łapiński Tadeusz 53 0 0 0 0 0 0
23 Łazikowski Edward 53 0 0 0 0 0 0
24 Łodziana Tadeusz 53 0 0 0 0 0 0
25 Łucjan Piotr 53 0 0 0 0 0 0
26 Łukasik Mariusz 53 0 0 0 0 0 0
27 Maciuszkiewicz Roman 53 0 0 0 0 0 0
28 Maj Tamara 53 0 0 0 0 0 0
29 Majewski Lech 53 0 0 0 0 0 0
30 Makieła Katarzyna 53 0 0 0 0 0 0
31 Makowski Tadeusz 53 0 0 0 0 0 0
32 Maleszewski Zbigniew 53 0 0 0 0 0 0
33 Mańczyński Krzysztof 53 0 0 0 0 0 0
34 Maszlanko Mirosław 53 0 0 0 0 0 0
35 Maślankiewicz Jacek 53 0 0 0 0 0 0
36 Matecki Przemysław 53 0 0 0 0 0 0
37 Materka Bartek 53 0 0 0 0 0 0
38 Matuszewski Andrzej 53 0 0 0 0 0 0
39 Matyszewski Paweł 53 0 0 0 0 0 0
40 Mazurkiewicz Alfons 53 0 0 0 0 0 0
41 Menderek Paweł 53 0 0 0 0 0 0
42 Michalak Jan 53 0 0 0 0 0 0
43 Michał Szuszkiewicz & Dorota Kozieradzka Grupa artystyczna 53 0 0 0 0 0 0
44 Michowska Agata 53 0 0 0 0 0 0
45 Mierzejewski Jerzy 53 0 0 0 0 0 0
46 Mierzejewski Andrzej 53 0 0 0 0 0 0
47 Młodożeniec Jan 53 0 0 0 0 0 0
48 Molenda Adam 53 0 0 0 0 0 0
49 Moryciński Grzegorz 53 0 0 0 0 0 0
50 Mucha Eugeniusz 53 0 0 0 0 0 0
51 Murak Teresa 53 0 0 0 0 0 0
52 Musiał Krzysztof 53 0 0 0 0 0 0
53 Nesterowicz Anna 53 0 0 0 0 0 0
54 Neue Bieriemiennost Grupa artystyczna 53 0 0 0 0 0 0
55 Niedziółka Natasza 53 0 0 0 0 0 0
56 Nowacki Andrzej 53 0 0 0 0 0 0
57 Nowak Marzena 53 0 0 0 0 0 0
58 Nowakowski Jacek 53 0 0 0 0 0 0
59 Nowakowski Radosław 53 0 0 0 0 0 0
60 Nowiński Marian 53 0 0 0 0 0 0
61 Obrzydowski Wiesław 53 0 0 0 0 0 0
62 Okołów Lech 53 0 0 0 0 0 0
63 Olbiński Rafał 53 0 0 0 0 0 0
64 Oraczewski Krzysztof 53 0 0 0 0 0 0
65 Orłowski Franciszek 53 0 0 0 0 0 0
66 Ostrowski Kazimierz 53 0 0 0 0 0 0
67 Pala Dariusz 53 0 0 0 0 0 0
68 Paluszkiewicz Julita 53 0 0 0 0 0 0
69 Pałucha Jacek 53 0 0 0 0 0 0
70 Pamuła Jan 53 0 0 0 0 0 0
71 Partum Andrzej 53 0 0 0 0 0 0
72 Pastwa Janusz 53 0 0 0 0 0 0
73 Patalita Lucyna 53 0 0 0 0 0 0
74 Patrzyk Adam 53 0 0 0 0 0 0
75 Pello Ewa 53 0 0 0 0 0 0
76 Pepłoński Andrzej 53 0 0 0 0 0 0
77 Piekarska-Freudenreich Emilia 53 0 0 0 0 0 0
78 Piotrowski Zygmunt 53 0 0 0 0 0 0
79 Piotrowski Michał 53 0 0 0 0 0 0
80 Pityński Andrzej 53 0 0 0 0 0 0
81 Podkański Andrzej 53 0 0 0 0 0 0
82 Podlaska Dorota 53 0 0 0 0 0 0
83 Polisiewicz Aleksandra 53 0 0 0 0 0 0
84 Potworowski Piotr 53 0 0 0 0 0 0
85 Późniak Marian 53 0 0 0 0 0 0
86 Przyjemska Mariola 53 0 0 0 0 0 0
87 Ptak Bogdan 53 0 0 0 0 0 0
88 Pyrlik Maria Luiza 53 0 0 0 0 0 0
89 Radke Marek 53 0 0 0 0 0 0
90 Radziewicz Tomasz 53 0 0 0 0 0 0
91 Ratajski Sławomir 53 0 0 0 0 0 0
92 Reinert Anna 53 0 0 0 0 0 0
93 Rogalski Zbigiew 53 0 0 0 0 0 0
94 Rogiński Szymon 53 0 0 0 0 0 0
95 Rolando Bianka 53 0 0 0 0 0 0
96 Rosołek Andrzej 53 0 0 0 0 0 0
97 Rosołowicz Jerzy 53 0 0 0 0 0 0
98 Różycki Andrzej 53 0 0 0 0 0 0
99 Rumas Robert 53 0 0 0 0 0 0
100 Rutkiewicz Iwo 53 0 0 0 0 0 0
101 Rybczyński Zbigniew 53 0 0 0 0 0 0
102 Rysiński Andrzej 53 0 0 0 0 0 0
103 Ryszka Adolf 53 0 0 0 0 0 0
104 Ryszka Aleksander 53 0 0 0 0 0 0
105 Rytka Zygmunt 53 0 0 0 0 0 0
106 Rząsa Antoni 53 0 0 0 0 0 0
107 Rzepecki Adam 53 0 0 0 0 0 0
108 Rzepiński Czesław 53 0 0 0 0 0 0
109 Sadley Wojciech 53 0 0 0 0 0 0
110 Sekuła Ryszard 53 0 0 0 0 0 0
111 Sędzia Główny Grupa artystyczna 53 0 0 0 0 0 0
112 Sętowski Tomasz 53 0 0 0 0 0 0
113 Sikorski Mirosław 53 0 0 0 0 0 0
114 Siudmak Wojciech 53 0 0 0 0 0 0
115 Smerek-Bielecka Mirosława 53 0 0 0 0 0 0
116 Sobieraj Edyta 53 0 0 0 0 0 0
117 Sołowiej Krzysztof 53 0 0 0 0 0 0
118 Stachańczyk Grzegorz 53 0 0 0 0 0 0
119 Stachyra Michał 53 0 0 0 0 0 0
120 Stanny Janusz 53 0 0 0 0 0 0
121 Starczewski Antoni 53 0 0 0 0 0 0
122 Stawowy-Dombrowska Halina 53 0 0 0 0 0 0
123 Stern Jonasz 53 0 0 0 0 0 0
124 Stępiński Maciej 53 0 0 0 0 0 0
125 Stokłosa Łukasz 53 0 0 0 0 0 0
126 Szajna Józef 53 0 0 0 0 0 0
127 Szczepański Władysław 53 0 0 0 0 0 0
128 Szczęsny Marek 53 0 0 0 0 0 0
129 Szczypiński Mateusz 53 0 0 0 0 0 0
130 Szpakowski Wacław 53 0 0 0 0 0 0
131 Szpringer Włodzimierz 53 0 0 0 0 0 0
132 Sztuka Jacek 53 0 0 0 0 0 0
133 Szuszkiewicz Michał 53 0 0 0 0 0 0
134 Szwacz Bogusław 53 0 0 0 0 0 0
135 Szymankiewicz Małgorzata 53 0 0 0 0 0 0
136 Śmietanka Grupa artystyczna 53 0 0 0 0 0 0
137 Świder Michał 53 0 0 0 0 0 0
138 Świerzy Waldemar 53 0 0 0 0 0 0
139 Targońska Maria 53 0 0 0 0 0 0
140 Tomaszewski Henryk Albin 53 0 0 0 0 0 0
141 Trzybulska Barbara 53 0 0 0 0 0 0
142 Twożywo Grupa artystyczna 53 0 0 0 0 0 0
143 Tyburski Jerzy 53 0 0 0 0 0 0
144 Tylka Mieszko 53 0 0 0 0 0 0
145 Usarewicz Roman 53 0 0 0 0 0 0
146 Alicja Karska & Aleksandra Went Grupa artystyczna 53 0 0 0 0 0 0
147 Vasina Dariusz 53 0 0 0 0 0 0
148 Augustin Krzysztof 53 0 0 0 0 0 0
149 Wachowski Przemysław 53 0 0 0 0 0 0
150 Bałdyga Janusz 53 0 0 0 0 0 0
151 Walczak Ireneusz 53 0 0 0 0 0 0
152 Bialik Grzegorz 53 0 0 0 0 0 0
153 Waligórska Anna 53 0 0 0 0 0 0
154 Bielawski Andrzej 53 0 0 0 0 0 0
155 Waliszewska Aleksandra 53 0 0 0 0 0 0
156 Bielecka Małgorzata 53 0 0 0 0 0 0
157 Waliszewski Zygmunt 53 0 0 0 0 0 0
158 Bielecki Jerzy 53 0 0 0 0 0 0
159 Waltoś Jacek 53 0 0 0 0 0 0
160 Bieniasz Maciej 53 0 0 0 0 0 0
161 Waras Mariusz 53 0 0 0 0 0 0
162 Bies Piotr 53 0 0 0 0 0 0
163 Warsztat Formy Filmowej Grupa artystyczna 53 0 0 0 0 0 0
164 Biskupska Bożena 53 0 0 0 0 0 0
165 Warzecha Gregor 53 0 0 0 0 0 0
166 Blukacz Zbigniew 53 0 0 0 0 0 0
167 Wasilewski Andrzej 53 0 0 0 0 0 0
168 Błoński Aleksander 53 0 0 0 0 0 0
169 Waśko Ryszard 53 0 0 0 0 0 0
170 Bogusz Marian 53 0 0 0 0 0 0
171 Wawro Marek 53 0 0 0 0 0 0
172 Borowski Tymek 53 0 0 0 0 0 0
173 Węglowski Apoloniusz 53 0 0 0 0 0 0
174 Brodowska Dorota 53 0 0 0 0 0 0
175 Wieczorek Stanisław 53 0 0 0 0 0 0
176 Broll Urszula 53 0 0 0 0 0 0
177 Wilczyk Wojciech 53 0 0 0 0 0 0
178 Budka Józef 53 0 0 0 0 0 0
179 Wiśniewski Anastazy 53 0 0 0 0 0 0
180 Burska Bogna 53 0 0 0 0 0 0
181 Władysław Kaźmierczak Ewa Rybska Grupa artystyczna 53 0 0 0 0 0 0
182 Cebula Zbigniew 53 0 0 0 0 0 0
183 Wollny Zorka 53 0 0 0 0 0 0
184 Chmielewski Olgierd 53 0 0 0 0 0 0
185 Wrońska Maria 53 0 0 0 0 0 0
186 Chromy Bronisław 53 0 0 0 0 0 0
187 Yerka Jacek 53 0 0 0 0 0 0
188 Ciężki Jakub 53 0 0 0 0 0 0
189 Zając Iwona 53 0 0 0 0 0 0
190 Cisowski Andrzej 53 0 0 0 0 0 0
191 Zamojski Honza 53 0 0 0 0 0 0
192 Cybińska Krystyna 53 0 0 0 0 0 0
193 Zarzycka Ewa 53 0 0 0 0 0 0
194 Czajkowski Sławek 53 0 0 0 0 0 0
195 Zawadzka Ewa 53 0 0 0 0 0 0
196 Czapska Beata 53 0 0 0 0 0 0
197 Ziółkowski Kacper 53 0 0 0 0 0 0
198 Czartoryski Konstanty 53 0 0 0 0 0 0
199 Zwierz-Ciok Krzysztofa 53 0 0 0 0 0 0
200 Ćwiertniewicz Wojciech 53 0 0 0 0 0 0
201 Zwierzchowski Andrzej 53 0 0 0 0 0 0
202 Daniel Krysta 53 0 0 0 0 0 0
203 Zygadlewicz Katarzyna 53 0 0 0 0 0 0
204 Dawczak-Dębicki Adam 53 0 0 0 0 0 0
205 Żuchnicki Waldemar 53 0 0 0 0 0 0
206 Dawidek-Gryglicka Małgorzata 53 0 0 0 0 0 0
207 Żuławski Marek 53 0 0 0 0 0 0
208 Dąbrowski Mariusz 53 0 0 0 0 0 0
209 Dłubak Zbigniew 53 0 0 0 0 0 0
210 Dowgiałło Zbigniew 53 0 0 0 0 0 0
211 Dowling Mańka 53 0 0 0 0 0 0
212 Drogowski Jarema 53 0 0 0 0 0 0
213 Drozd Grzegorz 53 0 0 0 0 0 0
214 Drożyńska Monika 53 0 0 0 0 0 0
215 Duda Waldemar 53 0 0 0 0 0 0
216 Dudziński Andrzej 53 0 0 0 0 0 0
217 Dyrzyński Jacek 53 0 0 0 0 0 0
218 Dziadkiewicz Roman 53 0 0 0 0 0 0
219 Dzienkiewicz Marek 53 0 0 0 0 0 0
220 Dziędziora Jan 53 0 0 0 0 0 0
221 Dziopak Maria 53 0 0 0 0 0 0
222 Eidrigevicius Stasys 53 0 0 0 0 0 0
223 Falkowska Barbara 53 0 0 0 0 0 0
224 Fliciński Jarosław 53 0 0 0 0 0 0
225 Fober Jerzy 53 0 0 0 0 0 0
226 Fogtt Andrzej 53 0 0 0 0 0 0
227 Gałecka Joanna 53 0 0 0 0 0 0
228 Gancarz Ryszard 53 0 0 0 0 0 0
229 Geppert Eugeniusz 53 0 0 0 0 0 0
230 Gielniak Józef 53 0 0 0 0 0 0
231 Gieraga Andrzej 53 0 0 0 0 0 0
232 Gieryszewski Ryszard 53 0 0 0 0 0 0
233 Gliszczyński Krzysztof 53 0 0 0 0 0 0
234 Gnatowski Jerzy 53 0 0 0 0 0 0
235 Gomulicki Maurycy 53 0 0 0 0 0 0
236 Górecki Wojciech 53 0 0 0 0 0 0
237 Górecki Ryszard 53 0 0 0 0 0 0
238 Górna Katarzyna 53 0 0 0 0 0 0
239 Grabowski Artur 53 0 0 0 0 0 0
240 Gramatyka Eugeniusz 53 0 0 0 0 0 0
241 Grochocki Jerzy 53 0 0 0 0 0 0
242 Grospierre Nicolas 53 0 0 0 0 0 0
243 Grupa Krakowska Grupa artystyczna 53 0 0 0 0 0 0
244 Grupa Wrocławska Grupa artystyczna 53 0 0 0 0 0 0
245 Gruppa Grupa artystyczna 53 0 0 0 0 0 0
246 Grzeszykowska Aneta 53 0 0 0 0 0 0
247 Grzyb-Jarodzka Bożena 53 0 0 0 0 0 0
248 Grzywacz Zbylut 53 0 0 0 0 0 0
249 Hartwig Edward 53 0 0 0 0 0 0
250 Huculak Łukasz 53 0 0 0 0 0 0
251 Jachtoma Aleksandra 53 0 0 0 0 0 0
252 Jackowski Krzysztof 53 0 0 0 0 0 0
253 Jagielski Jacek 53 0 0 0 0 0 0
254 Jałowiński Dominik 53 0 0 0 0 0 0
255 Janiszewska Anna 53 0 0 0 0 0 0
256 Jarodzki Paweł 53 0 0 0 0 0 0
257 Jasielski Przemysław 53 0 0 0 0 0 0
258 Józefowicz Katarzyna 53 0 0 0 0 0 0
259 Jurkiewicz Zdzisław 53 0 0 0 0 0 0
260 Jurkowska-Blaschek Beata 53 0 0 0 0 0 0
261 Kaczmarek Krzysztof 53 0 0 0 0 0 0
262 Kałucki Jerzy 53 0 0 0 0 0 0
263 Karpowicz Sławomir 53 0 0 0 0 0 0
264 Karpowicz Katarzyna 53 0 0 0 0 0 0
265 Karwat Aleksandra 53 0 0 0 0 0 0
266 Kawalerowicz Marzena 53 0 0 0 0 0 0
267 Kawiorski Jarosław 53 0 0 0 0 0 0
268 Kaźmierczak Władysław 53 0 0 0 0 0 0
269 Kenar Antoni 53 0 0 0 0 0 0
270 Kidawski Piotr 53 0 0 0 0 0 0
271 Kierzkowski Bronisław 53 0 0 0 0 0 0
272 Kiesner Maja 53 0 0 0 0 0 0
273 Klaman Grzegorz 53 0 0 0 0 0 0
274 Kmieć Piotr 53 0 0 0 0 0 0
275 Koba Stanisław 53 0 0 0 0 0 0
276 Koeke Justyna 53 0 0 0 0 0 0
277 Kokosiński Bartosz 53 0 0 0 0 0 0
278 Koło Klipsa Grupa artystyczna 53 0 0 0 0 0 0
279 Konieczny Marek 53 0 0 0 0 0 0
280 Kopik Piotr 53 0 0 0 0 0 0
281 Korolczuk Milena 53 0 0 0 0 0 0
282 Korzeniecka Katarzyna 53 0 0 0 0 0 0
283 Kosałka Jerzy 53 0 0 0 0 0 0
284 Kostenko Anna 53 0 0 0 0 0 0
285 Kowalik Marcin 53 0 0 0 0 0 0
286 Lerka Grzegorz 52 1 1 1 1 0 0
287 Doroszuk Wojciech 52 1 1 0 0 1 1
288 Solisz Marian 52 1 1 1 1 0 0
289 Zatoka Dariusz 52 1 1 1 1 0 0
290 Brzechwa Krystyna 52 1 1 1 1 0 0
291 Krzysztof Bronisław 52 1 1 1 1 0 0
292 Kopcewicz Tomasz 52 1 1 1 1 0 0
293 Saciłowski Tomasz 52 1 1 1 1 0 0
294 Azorro Grupa artystyczna 52 1 1 0 0 1 1
295 Borowski Włodzimierz 52 1 1 0 0 1 1
296 Jarnuszkiewicz Jerzy 52 1 1 0 0 1 1
297 Bednarski Grzegorz 52 1 1 1 1 0 0
298 Kapusta Janusz 52 1 1 0 0 1 1
299 Sosnowski Kajetan 52 1 1 1 1 0 0
300 Chlebek Monika 52 1 1 1 1 0 0
301 Chudzicki Michał 52 1 1 1 1 0 0
302 Majak Katarzyna 52 1 1 1 1 0 0
303 Tarasewicz Iza 52 1 1 1 1 0 0
304 Kochanek-Zbroja Marta 52 1 1 1 1 0 0
305 Stanek Zdzisław 52 1 1 1 1 0 0
306 Szancenbach Jan 52 1 1 0 0 1 1
307 Czaplicki Krystian 52 1 1 1 1 0 0
308 Umiastowski Andrzej 52 1 1 1 1 0 0
309 Bednarski Krzysztof 52 1 1 1 1 0 0
310 Dunikowski Xawery 52 1 1 1 1 0 0
311 Orlikowska Anna 52 1 1 0 0 1 1
312 Adamek Jakub 52 1 1 1 1 0 0
313 Gniazdowska Bogna 52 1 1 1 1 0 0
314 Czerepok Hubert 52 1 1 0 0 1 1
315 Novak-Zempliński Maksymilian 52 1 1 0 0 1 1
316 Siara Tadeusz Michał 51 2 1 2 1 0 0
317 Błachnio Henryk 51 2 1 2 1 0 0
318 Szaybo Rosław 51 2 1 2 1 0 0
319 Woźniak Joanna Tekla 51 2 1 2 1 0 0
320 Cukier Stanisław 51 2 1 2 1 0 0
321 Dziaczkowski Jan 51 2 1 2 1 0 0
322 Partyka Tomasz 51 2 1 2 1 0 0
323 Turzeniecka Gosia 51 2 1 2 1 0 0
324 Ska Aleksandra 51 2 1 2 1 0 0
325 Rodziński Stanisław 51 2 1 0 0 2 1
326 Szurek Piotr 51 2 1 2 1 0 0
327 Wysocki Piotr 51 2 1 2 1 0 0
328 Sapetto Marek 51 2 1 0 0 2 1
329 Korolkiewicz Łukasz 51 2 1 2 1 0 0
330 Czycz Dawid 51 2 1 2 1 0 0
331 The Krasnals Grupa artystyczna 51 2 1 2 1 0 0
332 Truszkowski Jerzy 51 2 1 0 0 2 1
333 Szejnoch Kamila 51 2 1 0 0 2 1
334 Panfil Józef 51 2 1 2 1 0 0
335 Borkowski Paweł 51 2 1 2 1 0 0
336 Taranczewski Wacław 51 2 1 2 1 0 0
337 Dłużewski Jacek 51 2 1 0 0 2 1
338 Pawlik Joanna 51 2 1 2 1 0 0
339 Gilewicz Wojciech 51 2 1 0 0 2 1
340 Kijewski Marek 51 2 1 0 0 2 1
341 Marszałek Waldemar J. 51 2 1 2 1 0 0
342 Szeszycka Katarzyna 51 2 1 2 1 0 0
343 Paklikowska-Winnicka Wanda 51 2 1 2 1 0 0
344 Świdziński Jan 51 2 1 0 0 2 1
345 Wachowski Piotr 51 2 1 0 0 2 1
346 Wagner Jolanta 51 2 1 2 1 0 0
347 Wójcik Julita 51 2 1 0 0 2 1
348 Kołpanowicz Marcin 51 2 1 0 0 2 1
349 Jaworska Danuta 50 3 1 3 1 0 0
350 Zdunek Karolina 50 3 1 0 0 3 1
351 Mikołajczyk Antoni 50 3 1 3 1 0 0
352 Sobkowiak Anna 50 3 1 3 1 0 0
353 Nikic Ivo 50 3 1 3 1 0 0
354 Omulecki Igor 50 3 1 3 1 0 0
355 Wyrzykowski Piotr 50 3 1 0 0 3 1
356 Żółcińska Izabela 50 3 1 3 1 0 0
357 Jakubowicz Rafał 50 3 1 3 1 0 0
358 Okińczyc Andrzej 50 3 1 3 1 0 0
359 Knorowski Janusz 50 3 1 3 1 0 0
360 Tarabuła Janusz 50 3 1 3 1 0 0
361 Surowiec Łukasz 50 3 1 3 1 0 0
362 Kurka Piotr 50 3 1 3 1 0 0
363 KwieKulik - Przemysław Kwiek Zofia Kulik Grupa artystyczna 50 3 1 0 0 3 1
364 Lipski Roman 50 3 1 0 0 3 1
365 Anto Maria 50 3 1 0 0 3 1
366 Waniek Henryk 50 3 1 3 1 0 0
367 Wolniak Olga 50 3 1 3 1 0 0
368 Głogowski Wojciech 50 3 1 0 0 3 1
369 Skaper Ewa 50 3 1 3 1 0 0
370 Tarkawian Mariusz 50 3 2 2 1 1 1
371 Dłużniewski Andrzej 50 3 1 3 1 0 0
372 Swinarska Katarzyna 50 3 1 3 1 0 0
373 Twardowski Lech 50 3 1 0 0 3 1
374 Korszun Adam 50 3 1 3 1 0 0
375 Szpyt Janusz 50 3 1 0 0 3 1
376 Bruszewski Wojciech 50 3 1 3 1 0 0
377 Dzwonik Urszula 49 4 1 4 1 0 0
378 Berendt Filip 49 4 1 0 0 4 1
379 Lenica Alfred 49 4 1 4 1 0 0
380 Ambroziak Sylwester 49 4 1 4 1 0 0
381 Minciel Eugeniusz 49 4 1 4 1 0 0
382 Płachecka Paulina 49 4 1 4 1 0 0
383 Bujnowska Aleksanda 49 4 1 4 1 0 0
384 Nacht-Samborski Artur 49 4 1 4 1 0 0
385 Markiewicz Małgorzata 49 4 1 4 1 0 0
386 Sokołowska Barbara 49 4 1 4 1 0 0
387 Tatarczyk Tomasz 49 4 2 1 1 3 1
388 Kulka Lilla 49 4 1 0 0 4 1
389 Zubala Wojciech 49 4 1 4 1 0 0
390 Lenica Jan 49 4 1 0 0 4 1
391 Janikowski Mieczysław 49 4 1 4 1 0 0
392 Kalinowski Tadeusz 49 4 1 4 1 0 0
393 Świeszewski Maciej 49 4 1 0 0 4 1
394 Kwiek Przemysław 49 4 1 0 0 4 1
395 Maśluszczak Franciszek 49 4 1 4 1 0 0
396 Tobis Andrzej 49 4 1 4 1 0 0
397 Toman Sławomir 49 4 1 0 0 4 1
398 Stangret Maria 49 4 2 2 1 2 1
399 Zemła Gustaw 49 4 1 0 0 4 1
400 Polska Agnieszka 49 4 2 0 0 4 2
401 Kurant Agnieszka 49 4 1 0 0 4 1
402 Cześnik Henryk 49 4 1 4 1 0 0
403 Markul Angelika 49 4 1 0 0 4 1
404 Mikulski Kazimierz 49 4 1 0 0 4 1
405 Laszenko Aleksander 49 4 1 4 1 0 0
406 Więcek Magdalena 49 4 2 4 2 0 0
407 Terlikowska Elżbieta 49 4 1 0 0 4 1
408 Naliwajko Piotr 49 4 1 0 0 4 1
409 Oberlander Marek 48 5 1 5 1 0 0
410 Pąkowski Wojciech 48 5 1 5 1 0 0
411 Nitka Zdzisław 48 5 1 5 1 0 0
412 Gutowski Mariusz 48 5 1 5 1 0 0
413 Tomasik Marta 48 5 1 5 1 0 0
414 Zaborowski Michał 48 5 1 5 1 0 0
415 Blum-Kwiatkowski Gerard Jurgen 48 5 1 0 0 5 1
416 Pustoła Konrad 48 5 1 5 1 0 0
417 Gaj Jacek 48 5 1 5 1 0 0
418 Ługowski Ryszard 48 5 1 5 1 0 0
419 Myjak Adam 48 5 1 0 0 5 1
420 Malewski Artur 48 5 2 1 1 4 1
421 Sobocki Leszek 48 5 1 5 1 0 0
422 Kobylarz Szymon 48 5 1 0 0 5 1
423 Skarbek Krzysztof 48 5 1 0 0 5 1
424 Lasecki Hugon 48 5 1 5 1 0 0
425 Brzoska Sławomir 48 5 1 5 1 0 0
426 Bogacka Agata 48 5 1 5 1 0 0
427 Woźniak Ryszard 48 5 2 4 1 1 1
428 Łódź Kaliska Grupa artystyczna 48 5 2 0 0 5 2
429 Murawska Beata 48 5 1 5 1 0 0
430 Niespodziewana Małgorzata Malwina 47 6 1 6 1 0 0
431 Mioduszewski Jan 47 6 1 0 0 6 1
432 Kozak Tomasz 47 6 2 0 0 6 2
433 Kurak Maciej 47 6 2 4 1 2 1
434 Tyszkiewicz Teresa 47 6 1 6 1 0 0
435 Perszko Jarosław 47 6 1 6 1 0 0
436 Nowakowski Arkadiusz 47 6 1 6 1 0 0
437 Szwed Monika 47 6 1 6 1 0 0
438 Wolski Xawery 47 6 1 6 1 0 0
439 Knaflewski Leszek 47 6 1 6 1 0 0
440 Kotkowski Włodzimierz 47 6 1 0 0 6 1
441 Luxus Grupa artystyczna 47 6 1 0 0 6 1
442 Marzec Sławomir 47 6 1 6 1 0 0
443 Litwa Róża 47 6 2 6 2 0 0
444 Maziarska Jadwiga 47 6 1 6 1 0 0
445 Lutyński Piotr 47 6 1 0 0 6 1
446 Czwartos Ignacy 47 6 2 1 1 5 1
447 Narkiewicz Edward 47 6 1 6 1 0 0
448 Budny Michał 47 6 1 6 1 0 0
449 Jastrubczak Łukasz 47 6 1 0 0 6 1
450 Dobkowski Jan 47 6 1 6 1 0 0
451 Szlaga Radek 47 6 1 0 0 6 1
452 Ziemski Rajmund 47 6 1 6 1 0 0
453 Kostrzewa Rafał 47 6 1 6 1 0 0
454 Dunal Paweł 47 6 1 6 1 0 0
455 Izdebski Krzysztof 47 6 1 0 0 6 1
456 Owidzka Jolanta 46 7 1 7 1 0 0
457 Wielek-Mandrela Małgorzata 46 7 1 7 1 0 0
458 Pałka Witold 46 7 1 7 1 0 0
459 Kozłowski Jarosław 46 7 3 2 1 5 2
460 Joniak Juliusz 46 7 2 6 1 1 1
461 Pawłowski Marcin 46 7 1 0 0 7 1
462 Krygier Stefan 46 7 1 7 1 0 0
463 Pawszak Sławomir 46 7 1 7 1 0 0
464 Smoleński Konrad 46 7 1 0 0 7 1
465 Dobiszewski Tomasz 46 7 1 0 0 7 1
466 Mitoraj Igor 46 7 2 0 0 7 2
467 Łazarczyk Wojciech 46 7 1 7 1 0 0
468 Fałat Antoni 46 7 1 7 1 0 0
469 Tchórzewski Jerzy 46 7 2 7 2 0 0
470 Grzyb Ryszard 46 7 1 7 1 0 0
471 Berdyszak Marcin 46 7 2 0 0 7 2
472 Kokoryn Krzysztof 46 7 1 7 1 0 0
473 Baumgart Anna 45 8 1 0 0 8 1
474 Małkowski Eugeniusz 45 8 1 8 1 0 0
475 Mierzejewska Anna 45 8 2 8 2 0 0
476 Dyndo Wiktor 45 8 1 8 1 0 0
477 Sienicki Jacek 45 8 1 8 1 0 0
478 Bereś Bettina 45 8 2 0 0 8 2
479 Makowski Zbigniew 45 8 2 8 2 0 0
480 Pawłowski Andrzej 45 8 1 8 1 0 0
481 Nowak Rafał 45 8 1 8 1 0 0
482 Szewczyk Andrzej 45 8 3 7 2 1 1
483 Klimek Krzysztof 45 8 1 0 0 8 1
484 Rosenstein Erna 45 8 1 8 1 0 0
485 Rumiak Sławomir 45 8 1 8 1 0 0
486 Guntner Anna 45 8 1 8 1 0 0
487 Łydżba Jacek 45 8 1 8 1 0 0
488 Przybylski Igor 45 8 1 8 1 0 0
489 Antoniewicz Mirosław 45 8 1 8 1 0 0
490 Kobzdej Aleksander 44 9 1 9 1 0 0
491 Witkowska Anna 44 9 1 9 1 0 0
492 Smoczyński Mikołaj 44 9 1 9 1 0 0
493 Konik Anna 44 9 2 9 2 0 0
494 Moskwa Magdalena 44 9 2 1 1 8 1
495 Winiecki Wiesław 44 9 1 0 0 9 1
496 Lachowicz Andrzej 44 9 1 0 0 9 1
497 Piotrowicz Jerzy 44 9 1 9 1 0 0
498 Kozakiewicz Jarosław 44 9 1 9 1 0 0
499 Zieliński Jerzy 44 9 1 9 1 0 0
500 Dawicki Oskar 44 9 2 0 0 9 2
501 Mróz Tomasz 44 9 1 9 1 0 0
502 Kraupe Janina 44 9 2 9 2 0 0
503 Białecka Beata 44 9 1 0 0 9 1
504 Kowalewski Paweł 44 9 1 9 1 0 0
505 Pawela Laura 44 9 2 8 1 1 1
506 Jastrzębska Małgorzata 44 9 1 9 1 0 0
507 Żegalski Leszek 44 9 3 4 2 5 1
508 Juszkiewicz Ewa 43 10 1 10 1 0 0
509 Czapla Marian 43 10 2 6 1 4 1
510 Krynicki Nikifor 43 10 1 10 1 0 0
511 Tomaszewski Christian 43 10 1 10 1 0 0
512 Schlabs Bronisław 43 10 2 10 2 0 0
513 Radziszewski Karol 43 10 1 0 0 10 1
514 Heliot Pascale 43 10 1 0 0 10 1
515 Bednarczyk Andrzej 43 10 1 10 1 0 0
516 Tomaszewski Henryk 43 10 3 2 1 8 2
517 Hałas Józef 43 10 1 0 0 10 1
518 Kasprzyk Mikołaj 43 10 1 10 1 0 0
519 Zakrzewski Włodzimierz Jan 42 11 2 11 2 0 0
520 Ołowska Paulina 42 11 2 4 1 7 1
521 Cybis Jan 42 11 2 3 1 8 1
522 Bańda Basia 42 11 4 0 0 11 4
523 Janin Zuzanna 41 12 2 0 0 12 2
524 Aleksiun Jan Jaromir 41 12 2 6 1 6 1
525 Rózga Leszek 41 12 2 12 2 0 0
526 Deskur Marta 41 12 2 12 2 0 0
527 Susid Paweł 41 12 3 12 3 0 0
528 Uklański Piotr 41 12 2 4 1 8 1
529 Partum Ewa 41 12 2 2 1 10 1
530 Hansen Oskar 40 13 2 0 0 13 2
531 Sempoliński Jacek 39 14 2 14 2 0 0
532 Simon Jan 39 14 2 0 0 14 2
533 Bujnowski Rafał 39 14 4 4 1 10 3
534 Pawlak Włodzimierz 39 14 2 14 2 0 0
535 Sawicka Jadwiga 39 14 3 7 1 7 2
536 Kuskowski Kamil 38 15 3 11 2 4 1
537 Maciejewski Zbysław 38 15 2 6 1 9 1
538 Wejman Stanisław 37 16 2 16 2 0 0
539 Pinińska-Bereś Maria 37 16 3 0 0 16 3
540 Winiarski Ryszard 37 16 5 10 3 6 2
541 Sobczyk Marek 36 17 2 17 2 0 0
542 Sobol-Wejman Anna 36 17 2 17 2 0 0
543 Sroka Jacek 36 17 4 17 4 0 0
544 Maciejowski Marcin 36 17 7 9 3 8 4
545 Bereźnicki Kiejstut 36 17 2 17 2 0 0
546 Rajkowska Joanna 36 17 3 0 0 17 3
547 Jarema Maria 36 17 2 10 1 7 1
548 Bodzianowski Cezary 35 19 3 5 1 14 2
549 Wilkoń Józef 35 19 4 17 3 2 1
550 Żebrowska Alicja 34 20 4 4 1 16 3
551 Gustowska Izabella 34 20 3 12 2 8 1
552 Lejman Dominik 34 20 4 17 3 3 1
553 Gostomski Zbigniew 34 20 3 0 0 20 3
554 Brzeski Olaf 34 20 3 10 1 10 2
555 Jabłońska Elżbieta 33 21 4 7 1 14 3
556 Kamoji Koji 33 21 3 15 2 6 1
557 Lach-Lachowicz Natalia 32 22 4 10 1 12 3
558 Leto Norman 32 22 4 9 2 13 2
559 Maciejuk Robert 31 23 3 8 1 15 2
560 Wodiczko Krzysztof 31 23 4 0 0 23 4
561 Get-Stankiewicz Eugeniusz 31 23 3 18 2 5 1
562 Dwurnik Edward 31 23 5 9 3 14 2
563 Chlanda Marek 31 23 4 15 2 8 2
564 Brzozowski Tadeusz 31 23 5 12 2 11 3
565 Musiałowicz Henryk 30 24 3 15 2 9 1
566 Markowski Eugeniusz 30 24 3 14 2 10 1
567 Panek Jerzy 30 24 4 19 3 5 1
568 Lebenstein Jan 29 25 3 25 3 0 0
569 Kuśmirowski Robert 29 25 4 10 2 15 2
570 Dominik Tadeusz 29 25 4 25 4 0 0
571 Starowieyski Franciszek 29 25 5 23 4 2 1
572 Ziółkowski Jakub Julian 29 25 4 13 2 12 2
573 Sztwiertnia Grzegorz 29 25 3 10 1 15 2
574 Skórczewski Krzysztof 28 26 5 26 5 0 0
575 Sosnowska Monika 27 31 5 7 1 24 4
576 Pągowska Teresa 26 32 4 24 3 8 1
577 Duda-Gracz Jerzy 25 33 5 20 3 13 2
578 Dróżdż Stanisław 24 35 6 20 3 15 3
579 Bereś Jerzy 23 37 5 0 0 37 5
580 Beksiński Zdzisław 22 38 6 10 1 28 5
581 Hasior Władysław 22 38 7 8 1 30 6
582 Kobro Katarzyna 22 38 6 17 2 21 4
583 Warpechowski Zbigiew 22 38 8 6 2 32 6
584 Żmijewski Artur 21 39 5 0 0 39 5
585 Berdyszak Jan 20 40 6 28 4 12 2
586 Bąkowski Wojciech 19 42 7 13 2 29 5
587 Ciecierski Tomasz 18 43 9 32 6 11 3
588 Modzelewski Jarosław 17 46 11 39 8 7 3
589 Kulik Zofia 16 47 8 15 2 32 6
590 Sasnal Wilhelm 15 48 9 20 3 28 6
591 Kozyra Katarzyna 14 52 9 7 2 45 7
592 Robakowski Józef 14 52 8 1 1 51 7
593 Strzemiński Władysław 13 53 7 14 2 39 5
594 Libera Zbigniew 13 53 11 6 1 47 10
595 Fijałkowski Stanisław 12 56 8 43 5 13 3
596 Fangor Wojciech 11 59 9 38 5 21 4
597 Tarasewicz Leon 10 61 10 39 6 22 4
598 Krasiński Edward 10 61 9 30 5 31 4
599 Althamer Paweł 10 61 10 9 1 52 9
600 Gierowski Stefan 9 70 11 38 6 32 5
601 Tarasin Jan 8 82 15 54 11 28 4
602 Abakanowicz Magdalena 7 89 14 49 6 40 8
603 Opałka Roman 6 93 13 46 7 47 6
604 Wróblewski Andrzej 6 93 11 60 7 33 4
605 Stażewski Henryk 5 96 15 51 8 45 7
606 Szapocznikow Alina 4 99 14 53 7 46 7
607 Kantor Tadeusz 3 132 17 61 9 71 8
608 Nowosielski Jerzy 2 165 23 63 10 102 13
609 Bałka Mirosław 1 179 24 66 9 113 15