Ranking 2011

Artyści Ranking 2011 Galerie
komercyjne
Galerie
niekomercyjne
L.p. O artyście Nazwisko Imię Miejsce Punktacja Notowania Punktacja Notowania Punktacja Notowania
1 Huculak Łukasz 58 0 0 0 0 0 0
2 Gnatowski Jerzy 57 1 1 0 0 1 1
3 Jabłońska Elżbieta 58 0 0 0 0 0 0
4 Jackowski Krzysztof 58 0 0 0 0 0 0
5 Jagielski Jacek 58 0 0 0 0 0 0
6 Jakubowicz Rafał 58 0 0 0 0 0 0
7 Janikowski Mieczysław 58 0 0 0 0 0 0
8 Janiszewska Anna 58 0 0 0 0 0 0
9 Jarodzki Paweł 58 0 0 0 0 0 0
10 Jastrzębska Małgorzata 58 0 0 0 0 0 0
11 Jaworska Danuta 58 0 0 0 0 0 0
12 Józefowicz Katarzyna 58 0 0 0 0 0 0
13 Jurkowska-Blaschek Beata 58 0 0 0 0 0 0
14 Kaczmarek Krzysztof 58 0 0 0 0 0 0
15 Kalinowski Tadeusz 58 0 0 0 0 0 0
16 Janin Zuzanna 46 12 2 0 0 12 2
17 Kapusta Janusz 58 0 0 0 0 0 0
18 Baumgart Anna 49 9 1 0 0 9 1
19 Karpowicz Sławomir 58 0 0 0 0 0 0
20 Żebrowska Alicja 49 9 2 0 0 9 2
21 Karwat Aleksandra 58 0 0 0 0 0 0
22 Kawalerowicz Marzena 58 0 0 0 0 0 0
23 Mioduszewski Jan 52 6 1 0 0 6 1
24 Kaźmierczak Władysław 58 0 0 0 0 0 0
25 Zdunek Karolina 53 5 1 0 0 5 1
26 Kierzkowski Bronisław 58 0 0 0 0 0 0
27 Kozak Tomasz 55 3 2 0 0 3 2
28 Kiesner Maja 58 0 0 0 0 0 0
29 Szczypiński Mateusz 57 1 1 0 0 1 1
30 Klaman Grzegorz 58 0 0 0 0 0 0
31 Kmieć Piotr 58 0 0 0 0 0 0
32 Knorowski Janusz 58 0 0 0 0 0 0
33 Koba Stanisław 58 0 0 0 0 0 0
34 Kobylarz Szymon 58 0 0 0 0 0 0
35 Kochanek-Zbroja Marta 58 0 0 0 0 0 0
36 Koeke Justyna 58 0 0 0 0 0 0
37 Kokoryn Krzysztof 58 0 0 0 0 0 0
38 Bodzianowski Cezary 41 17 2 0 0 17 2
39 Koło Klipsa Grupa artystyczna 58 0 0 0 0 0 0
40 Bałdyga Janusz 52 6 1 0 0 6 1
41 Konieczny Marek 58 0 0 0 0 0 0
42 Smoczyński Mikołaj 55 3 1 0 0 3 1
43 Kopcewicz Tomasz 58 0 0 0 0 0 0
44 Piotrowski Zygmunt 56 2 1 0 0 2 1
45 Kopik Piotr 58 0 0 0 0 0 0
46 Tarkawian Mariusz 56 2 2 0 0 2 2
47 Korszun Adam 58 0 0 0 0 0 0
48 Korzeniecka Katarzyna 58 0 0 0 0 0 0
49 Kosałka Jerzy 58 0 0 0 0 0 0
50 Kostenko Anna 58 0 0 0 0 0 0
51 Kostrzewa Rafał 58 0 0 0 0 0 0
52 Kotkowski Włodzimierz 58 0 0 0 0 0 0
53 Kowalska-Owczarek Agnieszka 58 0 0 0 0 0 0
54 Kowalski Grzegorz 58 0 0 0 0 0 0
55 Kowalski Tomasz 58 0 0 0 0 0 0
56 Kowalski Piotr C. 58 0 0 0 0 0 0
57 Kozakiewicz Jarosław 58 0 0 0 0 0 0
58 Krynicki Nikifor 58 0 0 0 0 0 0
59 Książek Bogumił 58 0 0 0 0 0 0
60 Kulisiewicz Tadeusz 58 0 0 0 0 0 0
61 Kulka Lilla 58 0 0 0 0 0 0
62 Kurant Agnieszka 58 0 0 0 0 0 0
63 Kuryluk Ewa 58 0 0 0 0 0 0
64 Kuzyszyn Konrad 58 0 0 0 0 0 0
65 Kwiek Przemysław 58 0 0 0 0 0 0
66 Kwiek Paweł 58 0 0 0 0 0 0
67 Lasecki Hugon 58 0 0 0 0 0 0
68 Laszenko Aleksander 58 0 0 0 0 0 0
69 Leder Wojciech 58 0 0 0 0 0 0
70 Lenica Alfred 58 0 0 0 0 0 0
71 Lenica Jan 58 0 0 0 0 0 0
72 Lerka Grzegorz 58 0 0 0 0 0 0
73 Lewandowska Danuta 58 0 0 0 0 0 0
74 Lewczuk Sławomir 58 0 0 0 0 0 0
75 Lewczyński Jerzy 58 0 0 0 0 0 0
76 Lewicka Olga 58 0 0 0 0 0 0
77 Lipski Roman 58 0 0 0 0 0 0
78 Lustyk Bogusław 58 0 0 0 0 0 0
79 Ładnie Grupa artystyczna 58 0 0 0 0 0 0
80 Łazikowski Edward 58 0 0 0 0 0 0
81 Łodziana Tadeusz 58 0 0 0 0 0 0
82 Łucjan Piotr 58 0 0 0 0 0 0
83 Ługowski Ryszard 58 0 0 0 0 0 0
84 Łukasik Mariusz 58 0 0 0 0 0 0
85 Maciejowski Marcin 58 0 0 0 0 0 0
86 Maciuszkiewicz Roman 58 0 0 0 0 0 0
87 Blum-Kwiatkowski Gerard Jurgen 53 5 1 0 0 5 1
88 Maj Tamara 58 0 0 0 0 0 0
89 Jarnuszkiewicz Jerzy 57 1 1 0 0 1 1
90 Majak Katarzyna 58 0 0 0 0 0 0
91 Majewski Lech 58 0 0 0 0 0 0
92 Makowski Tadeusz 58 0 0 0 0 0 0
93 Maleszewski Zbigniew 58 0 0 0 0 0 0
94 Małkowski Eugeniusz 58 0 0 0 0 0 0
95 Mańczyński Krzysztof 58 0 0 0 0 0 0
96 Markiewicz Małgorzata 58 0 0 0 0 0 0
97 Marzec Sławomir 58 0 0 0 0 0 0
98 Maszlanko Mirosław 58 0 0 0 0 0 0
99 Matecki Przemysław 58 0 0 0 0 0 0
100 Matuszewski Andrzej 58 0 0 0 0 0 0
101 Gielniak Józef 48 10 1 0 0 10 1
102 Mazurkiewicz Alfons 58 0 0 0 0 0 0
103 Menderek Paweł 58 0 0 0 0 0 0
104 Radke Marek 50 8 1 0 0 8 1
105 Michalak Jan 58 0 0 0 0 0 0
106 Bies Piotr 51 7 1 0 0 7 1
107 Michowska Agata 58 0 0 0 0 0 0
108 Mierzejewski Andrzej 58 0 0 0 0 0 0
109 Mikołajczyk Antoni 58 0 0 0 0 0 0
110 Molenda Adam 58 0 0 0 0 0 0
111 Moryciński Grzegorz 58 0 0 0 0 0 0
112 Luxus Grupa artystyczna 52 6 1 0 0 6 1
113 Mróz Tomasz 58 0 0 0 0 0 0
114 Lachowicz Andrzej 54 4 1 0 0 4 1
115 Murak Teresa 58 0 0 0 0 0 0
116 Jurkiewicz Zdzisław 57 1 1 0 0 1 1
117 Murawska Beata 58 0 0 0 0 0 0
118 Musiał Krzysztof 58 0 0 0 0 0 0
119 Nacht-Samborski Artur 58 0 0 0 0 0 0
120 Nesterowicz Anna 58 0 0 0 0 0 0
121 Neue Bieriemiennost Grupa artystyczna 58 0 0 0 0 0 0
122 Niedziółka Natasza 58 0 0 0 0 0 0
123 Nikic Ivo 58 0 0 0 0 0 0
124 Novak-Zempliński Maksymilian 58 0 0 0 0 0 0
125 Nowacki Andrzej 58 0 0 0 0 0 0
126 Nowakowski Jacek 58 0 0 0 0 0 0
127 Nowakowski Radosław 58 0 0 0 0 0 0
128 Nowiński Marian 58 0 0 0 0 0 0
129 Nowak Marzena 52 6 1 0 0 6 1
130 Okińczyc Andrzej 58 0 0 0 0 0 0
131 Orłowski Franciszek 53 5 1 0 0 5 1
132 Okołów Lech 58 0 0 0 0 0 0
133 Maciejuk Robert 49 9 2 0 0 9 2
134 Omulecki Igor 58 0 0 0 0 0 0
135 Markul Angelika 56 2 1 0 0 2 1
136 Ostrowski Kazimierz 58 0 0 0 0 0 0
137 Paklikowska-Winnicka Wanda 58 0 0 0 0 0 0
138 Pala Dariusz 58 0 0 0 0 0 0
139 Paluszkiewicz Julita 58 0 0 0 0 0 0
140 Pałka Witold 58 0 0 0 0 0 0
141 Pałucha Jacek 58 0 0 0 0 0 0
142 Żmijewski Artur 29 30 5 0 0 30 5
143 Panfil Józef 58 0 0 0 0 0 0
144 Rajkowska Joanna 51 7 2 0 0 7 2
145 Karpowicz Katarzyna 57 1 1 0 0 1 1
146 Partum Andrzej 58 0 0 0 0 0 0
147 Pastwa Janusz 58 0 0 0 0 0 0
148 Patalita Lucyna 58 0 0 0 0 0 0
149 Patrzyk Adam 58 0 0 0 0 0 0
150 Pawlak Włodzimierz 58 0 0 0 0 0 0
151 Pawlik Joanna 58 0 0 0 0 0 0
152 Pawłowski Marcin 58 0 0 0 0 0 0
153 Pawszak Sławomir 58 0 0 0 0 0 0
154 Jastrubczak Łukasz 48 10 1 0 0 10 1
155 Pello Ewa 58 0 0 0 0 0 0
156 Gilewicz Wojciech 49 9 1 0 0 9 1
157 Pepłoński Andrzej 58 0 0 0 0 0 0
158 Drożyńska Monika 50 8 1 0 0 8 1
159 Perszko Jarosław 58 0 0 0 0 0 0
160 Borowski Tymek 54 4 1 0 0 4 1
161 Piekarska-Freudenreich Emilia 58 0 0 0 0 0 0
162 Piotrowicz Jerzy 58 0 0 0 0 0 0
163 Piotrowski Michał 58 0 0 0 0 0 0
164 Pityński Andrzej 58 0 0 0 0 0 0
165 Podkański Andrzej 58 0 0 0 0 0 0
166 Podlaska Dorota 58 0 0 0 0 0 0
167 Polisiewicz Aleksandra 58 0 0 0 0 0 0
168 Potworowski Piotr 58 0 0 0 0 0 0
169 Przyjemska Mariola 58 0 0 0 0 0 0
170 Ptak Bogdan 58 0 0 0 0 0 0
171 Bogacka Agata 52 6 1 0 0 6 1
172 Hansen Oskar 38 20 3 0 0 20 3
173 Pyrlik Maria Luiza 58 0 0 0 0 0 0
174 Myjak Adam 53 5 1 0 0 5 1
175 Radziewicz Tomasz 58 0 0 0 0 0 0
176 Radziszewski Karol 58 0 0 0 0 0 0
177 KwieKulik - Przemysław Kwiek Zofia Kulik Grupa artystyczna 50 8 2 0 0 8 2
178 Reinert Anna 58 0 0 0 0 0 0
179 Michał Szuszkiewicz & Dorota Kozieradzka Grupa artystyczna 56 2 1 0 0 2 1
180 Rogalski Zbigiew 58 0 0 0 0 0 0
181 Świeszewski Maciej 57 1 1 0 0 1 1
182 Rogiński Szymon 58 0 0 0 0 0 0
183 Rosołek Andrzej 58 0 0 0 0 0 0
184 Rosołowicz Jerzy 58 0 0 0 0 0 0
185 Różycki Andrzej 58 0 0 0 0 0 0
186 Oraczewski Krzysztof 54 4 1 0 0 4 1
187 Rumas Robert 58 0 0 0 0 0 0
188 Lewandowski Janusz 55 3 1 0 0 3 1
189 Rumiak Sławomir 58 0 0 0 0 0 0
190 Maślankiewicz Jacek 56 2 1 0 0 2 1
191 Rutkiewicz Iwo 58 0 0 0 0 0 0
192 Fogtt Andrzej 57 1 1 0 0 1 1
193 Rybczyński Zbigniew 58 0 0 0 0 0 0
194 Rysiński Andrzej 58 0 0 0 0 0 0
195 Ryszka Aleksander 58 0 0 0 0 0 0
196 Rytka Zygmunt 58 0 0 0 0 0 0
197 Rząsa Antoni 58 0 0 0 0 0 0
198 Rzepecki Adam 58 0 0 0 0 0 0
199 Rzepiński Czesław 58 0 0 0 0 0 0
200 Saciłowski Tomasz 58 0 0 0 0 0 0
201 Sadley Wojciech 58 0 0 0 0 0 0
202 Sapetto Marek 58 0 0 0 0 0 0
203 Sekuła Ryszard 58 0 0 0 0 0 0
204 Sempoliński Jacek 58 0 0 0 0 0 0
205 Sędzia Główny Grupa artystyczna 58 0 0 0 0 0 0
206 Sętowski Tomasz 58 0 0 0 0 0 0
207 Siara Tadeusz Michał 58 0 0 0 0 0 0
208 Bereś Bettina 48 10 1 0 0 10 1
209 Sienicki Jacek 58 0 0 0 0 0 0
210 Sikorski Mirosław 58 0 0 0 0 0 0
211 Klimek Krzysztof 51 7 1 0 0 7 1
212 Simon Jan 58 0 0 0 0 0 0
213 Siudmak Wojciech 58 0 0 0 0 0 0
214 Dłużewski Jacek 55 3 1 0 0 3 1
215 Smerek-Bielecka Mirosława 58 0 0 0 0 0 0
216 Kuś Marek 56 2 1 0 0 2 1
217 Sokołowska Barbara 58 0 0 0 0 0 0
218 Solisz Marian 58 0 0 0 0 0 0
219 Sołowiej Krzysztof 58 0 0 0 0 0 0
220 Mikulski Kazimierz 51 7 1 0 0 7 1
221 Stachańczyk Grzegorz 58 0 0 0 0 0 0
222 Stachyra Michał 58 0 0 0 0 0 0
223 Hasior Władysław 40 18 4 0 0 18 4
224 Stanny Janusz 58 0 0 0 0 0 0
225 Zemła Gustaw 55 3 1 0 0 3 1
226 Sawicka Jadwiga 48 10 2 0 0 10 2
227 Starczewski Antoni 58 0 0 0 0 0 0
228 Szancenbach Jan 57 1 1 0 0 1 1
229 Ołowska Paulina 42 16 3 0 0 16 3
230 Stawowy-Dombrowska Halina 58 0 0 0 0 0 0
231 Brzeski Olaf 55 3 1 0 0 3 1
232 Stępiński Maciej 58 0 0 0 0 0 0
233 Polska Agnieszka 54 4 2 0 0 4 2
234 Alicja Karska & Aleksandra Went Grupa artystyczna 58 0 0 0 0 0 0
235 Swinarska Katarzyna 58 0 0 0 0 0 0
236 Anto Maria 58 0 0 0 0 0 0
237 Szajna Józef 58 0 0 0 0 0 0
238 Azorro Grupa artystyczna 58 0 0 0 0 0 0
239 Szczepański Władysław 58 0 0 0 0 0 0
240 Bednarski Grzegorz 58 0 0 0 0 0 0
241 Szczęsny Marek 58 0 0 0 0 0 0
242 Berendt Filip 58 0 0 0 0 0 0
243 Szejnoch Kamila 58 0 0 0 0 0 0
244 Bialik Grzegorz 58 0 0 0 0 0 0
245 Szpakowski Wacław 58 0 0 0 0 0 0
246 Sosnowski Kajetan 57 1 1 0 0 1 1
247 Bielawski Andrzej 58 0 0 0 0 0 0
248 Szpringer Włodzimierz 58 0 0 0 0 0 0
249 Bielecka Małgorzata 58 0 0 0 0 0 0
250 Szpyt Janusz 58 0 0 0 0 0 0
251 Bielecki Jerzy 58 0 0 0 0 0 0
252 Sztuka Jacek 58 0 0 0 0 0 0
253 Biskupska Bożena 58 0 0 0 0 0 0
254 Szurek Piotr 58 0 0 0 0 0 0
255 Blukacz Zbigniew 58 0 0 0 0 0 0
256 Szwacz Bogusław 58 0 0 0 0 0 0
257 Pinińska-Bereś Maria 46 12 2 0 0 12 2
258 Błachnio Henryk 58 0 0 0 0 0 0
259 Szymankiewicz Małgorzata 58 0 0 0 0 0 0
260 Błoński Aleksander 58 0 0 0 0 0 0
261 Śmietanka Grupa artystyczna 58 0 0 0 0 0 0
262 Bogusz Marian 58 0 0 0 0 0 0
263 Świerzy Waldemar 58 0 0 0 0 0 0
264 Borkowski Paweł 58 0 0 0 0 0 0
265 Tarabuła Janusz 58 0 0 0 0 0 0
266 Borowski Włodzimierz 58 0 0 0 0 0 0
267 Targońska Maria 58 0 0 0 0 0 0
268 Brodowska Dorota 58 0 0 0 0 0 0
269 The Krasnals Grupa artystyczna 58 0 0 0 0 0 0
270 Broll Urszula 58 0 0 0 0 0 0
271 Toman Sławomir 58 0 0 0 0 0 0
272 Tarasewicz Iza 55 3 1 0 0 3 1
273 Bruszewski Wojciech 58 0 0 0 0 0 0
274 Tomasik Marta 58 0 0 0 0 0 0
275 Brzechwa Krystyna 58 0 0 0 0 0 0
276 Tomaszewski Henryk Albin 58 0 0 0 0 0 0
277 Budka Józef 58 0 0 0 0 0 0
278 Tomaszewski Henryk 58 0 0 0 0 0 0
279 Budny Michał 58 0 0 0 0 0 0
280 Truszkowski Jerzy 58 0 0 0 0 0 0
281 Taranczewski Wacław 53 5 1 0 0 5 1
282 Burska Bogna 58 0 0 0 0 0 0
283 Trzybulska Barbara 58 0 0 0 0 0 0
284 Chlebek Monika 58 0 0 0 0 0 0
285 Turzeniecka Gosia 58 0 0 0 0 0 0
286 Chmielewski Olgierd 58 0 0 0 0 0 0
287 Twożywo Grupa artystyczna 58 0 0 0 0 0 0
288 Chromy Bronisław 58 0 0 0 0 0 0
289 Usarewicz Roman 58 0 0 0 0 0 0
290 Cisowski Andrzej 58 0 0 0 0 0 0
291 Vasina Dariusz 58 0 0 0 0 0 0
292 Cybińska Krystyna 58 0 0 0 0 0 0
293 Wachowski Przemysław 58 0 0 0 0 0 0
294 Cybis Jan 58 0 0 0 0 0 0
295 Wagner Jolanta 58 0 0 0 0 0 0
296 Czapla Marian 58 0 0 0 0 0 0
297 Walczak Ireneusz 58 0 0 0 0 0 0
298 Czaplicki Krystian 58 0 0 0 0 0 0
299 Waligórska Anna 58 0 0 0 0 0 0
300 Czapska Beata 58 0 0 0 0 0 0
301 Waliszewski Zygmunt 58 0 0 0 0 0 0
302 Czartoryski Konstanty 58 0 0 0 0 0 0
303 Waltoś Jacek 58 0 0 0 0 0 0
304 Ćwiertniewicz Wojciech 58 0 0 0 0 0 0
305 Waras Mariusz 58 0 0 0 0 0 0
306 Dawczak-Dębicki Adam 58 0 0 0 0 0 0
307 Warsztat Formy Filmowej Grupa artystyczna 58 0 0 0 0 0 0
308 Dąbrowski Mariusz 58 0 0 0 0 0 0
309 Warzecha Gregor 58 0 0 0 0 0 0
310 Dłubak Zbigniew 58 0 0 0 0 0 0
311 Wawro Marek 58 0 0 0 0 0 0
312 Dłużniewski Andrzej 58 0 0 0 0 0 0
313 Wejman Stanisław 58 0 0 0 0 0 0
314 Dobiszewski Tomasz 58 0 0 0 0 0 0
315 Węglowski Apoloniusz 58 0 0 0 0 0 0
316 Hałas Józef 48 10 1 0 0 10 1
317 Doroszuk Wojciech 58 0 0 0 0 0 0
318 Wieczorek Stanisław 58 0 0 0 0 0 0
319 Terlikowska Elżbieta 54 4 1 0 0 4 1
320 Dowling Mańka 58 0 0 0 0 0 0
321 Wilczyk Wojciech 58 0 0 0 0 0 0
322 Twardowski Lech 55 3 1 0 0 3 1
323 Drozd Grzegorz 58 0 0 0 0 0 0
324 Winiecki Wiesław 58 0 0 0 0 0 0
325 Duda Waldemar 58 0 0 0 0 0 0
326 Wiśniewski Anastazy 58 0 0 0 0 0 0
327 Dudziński Andrzej 58 0 0 0 0 0 0
328 Witkowska Anna 58 0 0 0 0 0 0
329 Dunikowski Xawery 58 0 0 0 0 0 0
330 Władysław Kaźmierczak Ewa Rybska Grupa artystyczna 58 0 0 0 0 0 0
331 Dyndo Wiktor 58 0 0 0 0 0 0
332 Wodiczko Krzysztof 58 0 0 0 0 0 0
333 Dyrzyński Jacek 58 0 0 0 0 0 0
334 Wollny Zorka 58 0 0 0 0 0 0
335 Dzienkiewicz Marek 58 0 0 0 0 0 0
336 Wolski Xawery 58 0 0 0 0 0 0
337 Dziędziora Jan 58 0 0 0 0 0 0
338 Woźniak Joanna Tekla 58 0 0 0 0 0 0
339 Partum Ewa 47 11 2 0 0 11 2
340 Dziopak Maria 58 0 0 0 0 0 0
341 Wójcik Julita 58 0 0 0 0 0 0
342 Orlikowska Anna 56 2 1 0 0 2 1
343 Dzwonik Urszula 58 0 0 0 0 0 0
344 Wrońska Maria 58 0 0 0 0 0 0
345 Falkowska Barbara 58 0 0 0 0 0 0
346 Wyrzykowski Piotr 58 0 0 0 0 0 0
347 Bereś Jerzy 28 36 5 0 0 36 5
348 Fliciński Jarosław 58 0 0 0 0 0 0
349 Zając Iwona 58 0 0 0 0 0 0
350 Warpechowski Zbigiew 35 24 5 0 0 24 5
351 Fober Jerzy 58 0 0 0 0 0 0
352 Zarzycka Ewa 58 0 0 0 0 0 0
353 Gaj Jacek 58 0 0 0 0 0 0
354 Zawadzka Ewa 58 0 0 0 0 0 0
355 Gałecka Joanna 58 0 0 0 0 0 0
356 Zieliński Jerzy 58 0 0 0 0 0 0
357 Gancarz Ryszard 58 0 0 0 0 0 0
358 Ziółkowski Kacper 58 0 0 0 0 0 0
359 Geppert Eugeniusz 58 0 0 0 0 0 0
360 Zubala Wojciech 58 0 0 0 0 0 0
361 Świdziński Jan 54 4 2 0 0 4 2
362 Gieraga Andrzej 58 0 0 0 0 0 0
363 Zwierz-Ciok Krzysztofa 58 0 0 0 0 0 0
364 Gieryszewski Ryszard 58 0 0 0 0 0 0
365 Żółcińska Izabela 58 0 0 0 0 0 0
366 Grospierre Nicolas 50 8 2 0 0 8 2
367 Gliszczyński Krzysztof 58 0 0 0 0 0 0
368 Żuchnicki Waldemar 58 0 0 0 0 0 0
369 Głogowski Wojciech 58 0 0 0 0 0 0
370 Gniazdowska Bogna 58 0 0 0 0 0 0
371 Górecki Wojciech 58 0 0 0 0 0 0
372 Górecki Ryszard 58 0 0 0 0 0 0
373 Górna Katarzyna 58 0 0 0 0 0 0
374 Grabowski Artur 58 0 0 0 0 0 0
375 Gramatyka Eugeniusz 58 0 0 0 0 0 0
376 Grochocki Jerzy 58 0 0 0 0 0 0
377 Grupa Krakowska Grupa artystyczna 58 0 0 0 0 0 0
378 Grupa Wrocławska Grupa artystyczna 58 0 0 0 0 0 0
379 Grzeszykowska Aneta 58 0 0 0 0 0 0
380 Grzyb-Jarodzka Bożena 58 0 0 0 0 0 0
381 Izdebski Krzysztof 52 6 1 0 0 6 1
382 Grzywacz Zbylut 58 0 0 0 0 0 0
383 Naliwajko Piotr 53 5 1 0 0 5 1
384 Guntner Anna 58 0 0 0 0 0 0
385 Kołpanowicz Marcin 54 4 1 0 0 4 1
386 Hartwig Edward 58 0 0 0 0 0 0
387 Heliot Pascale 58 0 0 0 0 0 0
388 Dowgiałło Zbigniew 57 1 1 1 1 0 0
389 Rolando Bianka 53 5 2 1 1 4 1
390 Pąkowski Wojciech 57 1 1 1 1 0 0
391 Aleksiun Jan Jaromir 51 7 2 1 1 6 1
392 Pamuła Jan 57 1 1 1 1 0 0
393 Czerepok Hubert 53 5 2 1 1 4 1
394 Dawicki Oskar 57 1 1 1 1 0 0
395 Zaborowski Michał 57 1 1 1 1 0 0
396 Wolniak Olga 57 1 1 1 1 0 0
397 Matyszewski Paweł 57 1 1 1 1 0 0
398 Tatarczyk Tomasz 57 1 1 1 1 0 0
399 Daniel Krysta 57 1 1 1 1 0 0
400 Zygadlewicz Katarzyna 57 1 1 1 1 0 0
401 Kokosiński Bartosz 57 1 1 1 1 0 0
402 Stokłosa Łukasz 57 1 1 1 1 0 0
403 Kurka Piotr 57 1 1 1 1 0 0
404 Dawidek-Gryglicka Małgorzata 57 1 1 1 1 0 0
405 Waniek Henryk 57 1 1 1 1 0 0
406 Stanek Zdzisław 57 1 1 1 1 0 0
407 Bańda Basia 57 1 1 1 1 0 0
408 Stangret Maria 57 1 1 1 1 0 0
409 Wielek-Mandrela Małgorzata 57 1 1 1 1 0 0
410 Lisek Robert B. 57 1 1 1 1 0 0
411 Brzoska Sławomir 57 1 1 1 1 0 0
412 Tylka Mieszko 57 1 1 1 1 0 0
413 Mierzejewska Anna 57 1 1 1 1 0 0
414 Więcek Magdalena 57 1 1 1 1 0 0
415 Łódź Kaliska Grupa artystyczna 54 4 2 1 1 3 1
416 Łydżba Jacek 57 1 1 1 1 0 0
417 Adamek Jakub 57 1 1 1 1 0 0
418 Antoniewicz Mirosław 56 2 1 2 1 0 0
419 Łapiński Tadeusz 56 2 1 2 1 0 0
420 Wysocki Piotr 56 2 1 2 1 0 0
421 Korolczuk Milena 56 2 1 2 1 0 0
422 Zatoka Dariusz 56 2 2 2 2 0 0
423 Cebula Zbigniew 56 2 1 2 1 0 0
424 Zwierzchowski Andrzej 56 2 1 2 1 0 0
425 Ska Aleksandra 56 2 1 2 1 0 0
426 Żuławski Marek 56 2 1 2 1 0 0
427 Chudzicki Michał 56 2 1 2 1 0 0
428 Sobocki Leszek 56 2 1 2 1 0 0
429 Bieniasz Maciej 56 2 1 2 1 0 0
430 Białecka Beata 56 2 1 2 1 0 0
431 Kowalik Marcin 56 2 1 2 1 0 0
432 Susid Paweł 56 2 1 2 1 0 0
433 Skaper Ewa 56 2 1 2 1 0 0
434 Tchórzewski Jerzy 56 2 1 2 1 0 0
435 Ambroziak Sylwester 50 8 2 2 1 6 1
436 Kasprzyk Mikołaj 56 2 1 2 1 0 0
437 Wachowski Piotr 56 2 1 2 1 0 0
438 Żegalski Leszek 53 5 2 2 1 3 1
439 Niespodziewana Małgorzata Malwina 55 3 1 3 1 0 0
440 Szaybo Rosław 55 3 1 3 1 0 0
441 Skarbek Krzysztof 54 4 2 3 1 1 1
442 Jałowiński Dominik 55 3 1 3 1 0 0
443 Sobkowiak Anna 55 3 1 3 1 0 0
444 Kidawski Piotr 55 3 1 3 1 0 0
445 Ratajski Sławomir 55 3 1 3 1 0 0
446 Dziadkiewicz Roman 55 3 1 3 1 0 0
447 Szuszkiewicz Michał 55 3 1 3 1 0 0
448 Olbiński Rafał 55 3 1 3 1 0 0
449 Czajkowski Sławek 55 3 1 3 1 0 0
450 Czycz Dawid 55 3 1 3 1 0 0
451 Malewski Artur 48 10 3 3 1 7 2
452 Kałucki Jerzy 55 3 1 3 1 0 0
453 Maśluszczak Franciszek 55 3 1 3 1 0 0
454 Tobis Andrzej 55 3 1 3 1 0 0
455 Bednarski Krzysztof 52 6 2 3 1 3 1
456 Makieła Katarzyna 55 3 1 3 1 0 0
457 Marszałek Waldemar J. 55 3 1 3 1 0 0
458 Kruk Mariusz 55 3 1 3 1 0 0
459 Szeszycka Katarzyna 55 3 1 3 1 0 0
460 Drogowski Jarema 55 3 1 3 1 0 0
461 Dunal Paweł 55 3 1 3 1 0 0
462 Rózga Leszek 54 4 1 4 1 0 0
463 Tyszkiewicz Teresa 54 4 1 4 1 0 0
464 Owidzka Jolanta 54 4 1 4 1 0 0
465 Nitka Zdzisław 54 4 1 4 1 0 0
466 Płachecka Paulina 54 4 1 4 1 0 0
467 Sobieraj Edyta 54 4 1 4 1 0 0
468 Augustin Krzysztof 54 4 1 4 1 0 0
469 Jasielski Przemysław 54 4 1 4 1 0 0
470 Dziaczkowski Jan 51 7 2 4 1 3 1
471 Pustoła Konrad 54 4 1 4 1 0 0
472 Libera Zbigniew 15 58 11 4 2 54 9
473 Rodziński Stanisław 53 5 2 4 1 1 1
474 Kurak Maciej 54 4 1 4 1 0 0
475 Lutyński Piotr 46 12 2 4 1 8 1
476 Umiastowski Andrzej 54 4 1 4 1 0 0
477 Materka Bartek 54 4 1 4 1 0 0
478 Berdyszak Marcin 47 11 3 4 1 7 2
479 Litwa Róża 54 4 1 4 1 0 0
480 Minciel Eugeniusz 53 5 1 5 1 0 0
481 Gutowski Mariusz 53 5 1 5 1 0 0
482 Kawiorski Jarosław 53 5 1 5 1 0 0
483 Partyka Tomasz 53 5 1 5 1 0 0
484 Bujnowska Aleksanda 53 5 1 5 1 0 0
485 Nowak Rafał 53 5 1 5 1 0 0
486 Rosenstein Erna 53 5 1 5 1 0 0
487 Kuśmirowski Robert 21 45 9 5 2 40 7
488 Cześnik Henryk 46 12 2 5 1 7 1
489 Joniak Juliusz 53 5 1 5 1 0 0
490 Świder Michał 53 5 1 5 1 0 0
491 Fałat Antoni 53 5 1 5 1 0 0
492 Przybylski Igor 53 5 1 5 1 0 0
493 Oberlander Marek 52 6 1 6 1 0 0
494 Gomulicki Maurycy 52 6 1 6 1 0 0
495 Nowakowski Arkadiusz 52 6 1 6 1 0 0
496 Tomaszewski Christian 52 6 1 6 1 0 0
497 Grzyb Ryszard 52 6 2 6 2 0 0
498 Robakowski Józef 18 50 9 6 1 44 8
499 Późniak Marian 52 6 1 6 1 0 0
500 Juszkiewicz Ewa 51 7 2 6 1 1 1
501 Szwed Monika 52 6 2 6 2 0 0
502 Winiarski Ryszard 42 16 4 6 2 10 2
503 Kijewski Marek 46 12 3 6 1 6 2
504 Konik Anna 52 6 1 6 1 0 0
505 Cukier Stanisław 51 7 2 6 1 1 1
506 Łazarczyk Wojciech 52 6 1 6 1 0 0
507 Yerka Jacek 52 6 1 6 1 0 0
508 Woźniak Ryszard 51 7 2 6 1 1 1
509 Kowalewski Paweł 52 6 1 6 1 0 0
510 Althamer Paweł 24 41 7 6 1 35 6
511 Wasilewski Andrzej 52 6 1 6 1 0 0
512 Jarema Maria 51 7 1 7 1 0 0
513 Obrzydowski Wiesław 51 7 1 7 1 0 0
514 Schlabs Bronisław 51 7 1 7 1 0 0
515 Moskwa Magdalena 51 7 1 7 1 0 0
516 Maziarska Jadwiga 51 7 1 7 1 0 0
517 Kozłowski Jarosław 51 7 1 7 1 0 0
518 Gruppa Grupa artystyczna 51 7 1 7 1 0 0
519 Czwartos Ignacy 45 13 2 7 1 6 1
520 Jachtoma Aleksandra 51 7 1 7 1 0 0
521 Stern Jonasz 51 7 1 7 1 0 0
522 Zamojski Honza 36 23 4 7 1 16 3
523 Ziemski Rajmund 51 7 1 7 1 0 0
524 Ryszka Adolf 51 7 1 7 1 0 0
525 Waśko Ryszard 51 7 1 7 1 0 0
526 Mierzejewski Jerzy 50 8 1 8 1 0 0
527 Deskur Marta 50 8 4 8 4 0 0
528 Pawłowski Andrzej 41 17 2 8 1 9 1
529 Leto Norman 44 14 3 8 1 6 2
530 Gostomski Zbigniew 46 12 2 8 1 4 1
531 Narkiewicz Edward 50 8 1 8 1 0 0
532 Kraupe Janina 50 8 1 8 1 0 0
533 Pawela Laura 50 8 1 8 1 0 0
534 Kuskowski Kamil 49 9 2 8 1 1 1
535 Krzysztof Bronisław 49 9 1 9 1 0 0
536 Korolkiewicz Łukasz 49 9 1 9 1 0 0
537 Berdyszak Jan 31 28 4 9 1 19 3
538 Bujnowski Rafał 49 9 1 9 1 0 0
539 Szewczyk Andrzej 36 23 4 9 1 14 3
540 Surowiec Łukasz 49 9 1 9 1 0 0
541 Eidrigevicius Stasys 49 9 2 9 2 0 0
542 Krygier Stefan 49 9 1 9 1 0 0
543 Ziółkowski Jakub Julian 49 9 2 9 2 0 0
544 Smoleński Konrad 45 13 2 9 1 4 1
545 Tyburski Jerzy 47 11 2 9 1 2 1
546 Dobkowski Jan 49 9 3 9 3 0 0
547 Ciężki Jakub 49 9 1 9 1 0 0
548 Kobzdej Aleksander 48 10 1 10 1 0 0
549 Szlaga Radek 39 19 2 10 1 9 1
550 Waliszewska Aleksandra 48 10 2 10 2 0 0
551 Mucha Eugeniusz 48 10 1 10 1 0 0
552 Kenar Antoni 48 10 1 10 1 0 0
553 Panek Jerzy 48 10 1 10 1 0 0
554 Get-Stankiewicz Eugeniusz 43 15 3 10 2 5 1
555 Krasiński Edward 33 26 5 10 2 16 3
556 Makowski Zbigniew 45 13 3 10 2 3 1
557 Maciejewski Zbysław 41 17 3 10 2 7 1
558 Uklański Piotr 47 11 3 10 2 1 1
559 Bednarczyk Andrzej 48 10 1 10 1 0 0
560 Kulka Tomasz 48 10 1 10 1 0 0
561 Sztwiertnia Grzegorz 43 15 2 10 1 5 1
562 Mitoraj Igor 40 18 3 10 2 8 1
563 Markowski Eugeniusz 38 20 3 11 2 9 1
564 Skórczewski Krzysztof 47 11 4 11 4 0 0
565 Bąkowski Wojciech 32 27 8 12 2 15 6
566 Sobczyk Marek 45 13 2 13 2 0 0
567 Dróżdż Stanisław 25 40 8 13 3 27 5
568 Wilkoń Józef 45 13 4 13 4 0 0
569 Zakrzewski Włodzimierz Jan 44 14 3 14 3 0 0
570 Lejman Dominik 34 25 4 15 2 10 2
571 Sobol-Wejman Anna 43 15 2 15 2 0 0
572 Kamoji Koji 41 17 4 15 3 2 1
573 Beksiński Zdzisław 30 29 5 15 2 14 3
574 Sroka Jacek 37 21 6 16 4 5 2
575 Lach-Lachowicz Natalia 21 45 7 17 2 28 5
576 Młodożeniec Jan 41 17 2 17 2 0 0
577 Musiałowicz Henryk 33 26 4 17 3 9 1
578 Kulik Zofia 23 42 6 17 2 25 4
579 Gustowska Izabella 39 19 3 18 2 1 1
580 Kozyra Katarzyna 13 64 13 18 5 46 8
581 Kobro Katarzyna 22 44 7 19 2 25 5
582 Chlanda Marek 29 30 5 19 3 11 2
583 Knaflewski Leszek 38 20 3 20 3 0 0
584 Tarasewicz Leon 16 57 11 20 4 37 7
585 Ciecierski Tomasz 30 29 6 22 4 7 2
586 Modzelewski Jarosław 33 26 5 22 4 4 1
587 Sosnowska Monika 27 37 5 22 3 15 2
588 Dwurnik Edward 26 38 7 23 3 15 4
589 Duda-Gracz Jerzy 30 29 4 23 3 6 1
590 Bereźnicki Kiejstut 35 24 4 24 4 0 0
591 Pągowska Teresa 28 36 5 28 4 8 1
592 Tarasin Jan 23 42 7 29 5 13 2
593 Strzemiński Władysław 9 89 12 31 4 58 8
594 Brzozowski Tadeusz 14 60 8 35 4 25 4
595 Starowieyski Franciszek 16 57 12 38 8 19 4
596 Lebenstein Jan 17 55 8 43 6 12 2
597 Stażewski Henryk 12 71 11 44 7 27 4
598 Abakanowicz Magdalena 5 125 18 44 6 81 12
599 Dominik Tadeusz 20 46 7 46 7 0 0
600 Fijałkowski Stanisław 19 49 7 49 7 0 0
601 Fangor Wojciech 10 88 14 54 8 34 6
602 Kantor Tadeusz 8 111 16 63 11 48 5
603 Wróblewski Andrzej 7 112 16 63 9 49 7
604 Gierowski Stefan 11 85 12 66 9 19 3
605 Szapocznikow Alina 4 141 19 70 9 71 10
606 Nowosielski Jerzy 2 154 20 81 11 73 9
607 Sasnal Wilhelm 6 122 17 85 12 37 5
608 Opałka Roman 3 146 22 89 13 57 9
609 Bałka Mirosław 1 260 35 97 13 163 22